Strona główna » Blog » Energizer od Ochnika

Energizer od Ochnika

Dla nieco młodszych klientek, lubiących eksperymentować z kolorami marka Ochnik na wiosnę-lato 2011 poleca linię Energizer, skupioną głównie na zabawie kolorem. Gra kolorów zauważalna jest głównie w akcesoriach. Ta limitowana linia stworzona została jako uzupełnienie i urozmaicenie kolekcji o pozytywne, energetyzujące motywy, mające zaciekawić, a czasem rozbawić.

W linii tej znajdziemy kilka dosyć odważnych modeli kurtek. Wśród nich jest żakiet w kolorze kości słoniowej uzupełniony o kontrastowy, grantowy plastikowy suwak, czy intensywnie zieloną ramoneskę. Istotne motywy stanowi galanteria, w której pojawiają się torebki łączące skórę w kolorze granatu, bieli i turkusu. Warto również zwrócić uwagę na torby łączące szary nylon ze skórą w kolorze stonowanej żółci, burgundu i grantu.

Granat jest tutaj jednym z dominujących kolorów, widoczny także w linii torebek, które są wykonane również
w intensywnych zielonych odcieniach. Nie lada gratką są również kolorowe portfele PUZZLE, które dostępne są w dwóch wersjach kolorystycznych stanowiących połączenia różnych odcieni linii jak granat, turkus, czerwień, intensywna żółć.

2018-03-14T11:54:37+00:0031 stycznia 2011|Moda|

Może zainteresuje Cię również: