Elżbieta Romanowska w

Elżbieta Romanowska w seksownych kreacjach, w jakich zobaczycie ją w Święta!

Elżbieta Romanowska jest jedną z najbardziej lubianych polskich gwiazd – przesympatyczną,  obdarzoną mnóstwem wdzięku i szalenie kobiecą figurą oraz dystansem  do siebie i poczuciem humoru.  

Tym ostatnim doskonale wpisuje się w konwencję nowego programu Czwórki – „Ja Cię kręcę!”, w którym wraz z gospodarzem show, Arturem Andrusem, do wspólnej zabawy zaprasza uczestników prezentujących swoje talenty oraz publiczność w studiu.  

Na scenie  Elżbieta Romanowska jak zwykle ujmuje sposobem bycia, ale też zachwyca bardzo kobiecymi kreacjami, podkreślającymi jej urodę i takie atuty jak piękny dekolt czy świetne nogi. W której z tych stylizacji wygląda najpiękniej?

Zobaczcie zdjęcia i przekonajcie się, oglądając program „Ja Cię kręcę!” w świąteczne popołudnia i wieczory: w Wigilię o godz. 21.00, w Boże Narodzenie – we wtorek, 25 grudnia  – o godz. 15.10 i 21.00 oraz w środę, 26 grudnia – o godz. 14.10 i 21. 00

https://www.facebook.com/pages/category/TV-Show/Ja-Ci%C4%99-kr%C4%99c%C4%99-TV4-Czw%C3%B3rka-251839035524184/ 

 Ja Cię kręcę!” to nowy program na antenie Czwórki, w którym zwykli ludzie o różnych, czasem nieoczywistych, talentach prezentują swoje umiejętności przed widownią zebraną w studiu. Gospodarzem show jest znakomity artysta kabaretowy, piosenkarz i dziennikarz Artur Andrus, a towarzyszy mu popularna aktorka, Elżbieta Romanowska.
W programie, który ponad rywalizację stawia swobodną ekspresję i wspólną zabawę, nie ma jury. To publiczność, reagując brawami lub – w przypadku mniej udanych popisów –  dźwiękami hałaśliwych rekwizytów, ocenia występy i na zakończenie każdego odcinka swoim aplauzem wskazuje najlepszego jej zdaniem wykonawcę, który nagrodzony zostanie statuetką programu.
W każdym odcinku zobaczymy dziewięć występów, przeplatanych rozmowami Artura Andrusa z wykonawcami, które dzięki niezrównanemu poczuciu humoru gospodarza i fantazji  jego rozmówców niejednokrotnie potoczą się w najbardziej nieoczekiwanych kierunkach.
„Ja Cię kręcę” zadebiutuje w Czwórce w Wigilię o godz. 21. W kolejne dni świąt wyemitowane zostaną  po dwa premierowe odcinki show: we wtorek, 25 grudnia  – o godz. 15.10 i 21, a w środę, 26 grudnia – o godz. 14.10 i 21.
Wśród uczestników są osoby o różnych zamiłowaniach, w różnym wieku, na różnych etapach życia – uczące się, studiujące, pracujące lub będące na emeryturze, które łączy chęć dzielenia się z publicznością swoimi pasjami i dystans do siebie.
W programie zobaczymy m.in. energiczną grupę roztańczonych pań 60+, zamiłowanego samouka tańca brzucha, szlagier disco-polo w zaskakującej wersji, która zbije z tropu niejednego krytyka tego gatunku, grupę pozytywnie zakręconych muzyków-amatorów z pełną energii Babcią Kazią, która gdy nie tańczy hoduje kury i kaczki, czy najstarszą instruktorkę fitness w Polsce, mimo zbliżającej się osiemdziesiątki nadal czynną gimnastyczkę, która zamierza pracować aż do setki.

Widownia w studiu nie tylko żywiołowo reaguje na występy uczestników, ale wchodzi też w interakcje z Arturem Andrusem i Elżbietą Romanowską, a wybrane spośród publiczności osoby, pod okiem choreografa programu Krzysztofa Adamskiego (znanego m.in. z show „Twoja twarz brzmi znajomo”) i relacjonującej ich postępy Klaudii Wiśniowskiej, w trakcie  odcinka przygotowują w sali prób układ taneczny, w którym prezentują się pod koniec na scenie.
Program „Ja Cię kręcę!” oparty jest na formacie „La Corrida”, który emitowany jest od 1986 roku we Włoszech, gdzie niezmiennie cieszy się ogromną popularnością.  

Podziel się wiadomością:

Polecamy również