Strona główna » Blog » Eliminacje do The Look Of The Year 2013

Eliminacje do The Look Of The Year 2013

Marzysz o międzynarodowej karierze modelki? Chcesz pracować z profesjonalistami w dziedzinie mody? Teraz masz niepowtarzalną szansę! Trwają eliminacje regionalne oraz casting online do kolejnej polskiej edycji The Look Of The Year 2013. Gala finałowa odbędzie się 24 sierpnia 2013r. w Łodzi.

THE LOOK OF THE YEAR to najstarszy i najbardziej prestiżowy konkurs dla modelek. Celem przewodnim konkursu jest wyselekcjonowanie i wypromowanie nowych twarzy w świecie modelingu. Laureatka THE LOOK OF THE YEAR otrzymuje kontrakt z renomowaną agencją modelek. THE LOOK OF THE YEAR dla wielu modelek był początkiem wspaniałej kariery. W konkursie swoje pierwsze kroki stawiały m.in. Kasia Smutniak.

Światowy finał The Look Of The Year 2012 we Włoszech wygrała reprezentantka Polski, Angelika Lipa. Pokonała ona 70 modelek z całego świata. Angelika w nagrodę otrzymała kontrakt z renomowaną agencją modelek w Mediolanie.

Tegoroczne eliminacje regionalne odbędą się w kilkunastu miastach i regionach w Polsce m.in. w Warszawie, Łodzi, Lublinie, Poznaniu, Gdańsku, Szczecinie, Kielcach, Rzeszowie. Terminy castingów można znaleźć na stronie internetowej konkursu www.thelookoftheyear.pl w zakładce „Konkurs w Twoim mieście”.

Równolegle trwa także casting online do konkursu, do którego mogą zgłaszać się wszystkie zainteresowanie udziałem w konkursie dziewczęta. Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na www.thelookoftheyear.pl w zakładce CASTING. Na zgłoszenia czekamy do 30 czerwca 2013r.

Informacje dla kandydatek: Wzrost m.in. 172 cm Wiek 15-22 lata

Angela Lipa fot. Kinga Wasilewska. Biuro TLOTY

Angela Lipa fot. Kinga Wasilewska. Biuro TLOTY

Angela Lipa i Karolina Misztal fot. Kinga Wasilewska. Biuro TLOTY

Angela Lipa i Karolina Misztal fot. Kinga Wasilewska. Biuro TLOTY

Karolina Misztal fot. Kinga Wasilewska. Biuro TLOTY

Karolina Misztal fot. Kinga Wasilewska. Biuro TLOTY

2018-03-14T08:13:59+00:0010 maja 2013|Świat Kobiet, Uroda|

Może zainteresuje Cię również: