zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » Eliksir miłości Niny Ricci

Eliksir miłości Niny Ricci

„Naszą ambicją zawsze było ubarwić rzeczywistość kolorami marzeń” Robert Ricci.

Nina Ricci ma przyjemność przedstawić nowy zapach, Nina L’Elixir, Eau de Parfum, intensywną i urzekającą interpretację wody toaletowej. Zapach stworzony specjalnie po to, by oddać żar i zmysłowość nowej Heroiny. Marka sama w sobie od zawsze współpracowała z wieloma artystami, aby lepiej wyrazić swą wizję kobiecości, marzeń i współczesnej poezji. Tym razem na scenę wprowadzamy nową twarz – Florrie – młodą piosenkarkę, autorkę tekstów, kompozytorkę  i perkusistkę, a przede wszystkim źródło inspiracji dla Nina L’Elixir. Jej dokonania artystyczne, niewinny urok, elegancja i wdzięk – idealnie odzwierciedlają przesłanie nowego aromatu Nina Ricci.

Nina L’Elixir, opracowany przez Oliviera Crispa, wywołuje rzadkie i przyjemne skojarzenia z bajkowym eliksirem młodości. Nutę serca wypełniają słodkości czerwonych jabłek osnuwane łagodnymi nutami jaśminu i jagody. Energetyzująca świeżość kalabryjskiej cytryny i limonki wapno uzupełnienia czekoladową słodycz, by w końcu ustąpić nutom drewna cedrowego i piżma. Nina L’Elixir to eliksir miłości dla nowoczesnych Kobiet, które wiedzą jak korzystać ze swojej naturalnej kobiecości i jak się nią rozkoszować.

Zmysłowość zapachu podkreśla także design oryginalnej butelki. Poczynając od kształtu, a kończąc na przejściach barw, od przeźroczystego złota do głębokiej czerwieni. Motylkowate liście zdobiące korek podkreślą i zapowiadają już na wstępie luksusowy i zmysłowy zapach dostępny wewnątrz.

2018-03-14T12:34:10+01:0011 września 2010|Kosmetyki|

Może zainteresuje Cię również: