zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » Elegancki wygląd przepustką do sukcesu?

Elegancki wygląd przepustką do sukcesu?

Dla nikogo z nas nie jest tajemnicą, iż schludny, elegancki wygląd ma znaczenie – mogąc być przepustką do życiowych sukcesów. Aby perfekcyjny wizerunek nie kosztował jednak zbyt wiele pracy i mnóstwa wyrzeczeń warto jest skusić się na dobrej, jakości sprzęt do pielęgnacji ubrań.

De’Longhi w służbie wszystkim zapracowanym miłośnikom nieskazitelnego wyglądu stworzyło profesjonalny, niezwykle łatwy w obsłudze system do prasowania StirellaVVX 1650G.

Prasowanie wielu osobom kojarzy się z przykrym obowiązkiem. Okazuje się jednak, że wcale nie musi tak być. Odpowiedni sprzęt to gwarancja sukcesu, również w tej dziedzinie. Teraz, aby ubrania były perfekcyjnie wyprasowaną ozdobą, wystarczy kilka chwil. Nowy system do prasowania Stirella VVX1650G z opatentowaną stopą Dual został stworzony, aby ułatwić życie wszystkim zabieganym osobom, które ani myślą o spędzaniu długich godzin na pielęgnacji odzieży. Połączenie dwóch rodzajów tworzywa – ceramiki i stali nierdzewnej – gwarantuje szybkie i równomierne rozprowadzenie ciepła po całej powierzchni stopy, co w rezultacie oznacza błyskawiczne i łatwe prasowanie.

Postawiliśmy na najwyższą jakość oraz na wygodę naszych klientów – mówi Sandra Świderska Brand Manager De’Longhi – Aby zaoszczędzić ich czas i ułatwić im pracę przy desce w Stirelli zastosowaliśmy system ciągłego napełniania, który sprawia, że nie trzeba przerywać prasowania w celu uzupełnienia zbiornika. Naszym mottem są udogodnienia i jeszcze raz udogodnienia, czyli wszystko to, czego poszukujemy każdego dnia, aby ułatwić sobie życie.

Miłośników idealnego wizerunku domu i mieszkania ucieszy zapewne dodatkowa funkcja emisji pary w pozycji pionowej, która umożliwia stosowanie urządzenia do odświeżania zasłon, płaszczy czy obić. Dodatkowe ułatwienie użytkownikom zapewniają zwijane przewody zasilania oraz pary, dzięki którym przechowywanie całego systemu stało się bardzo wygodne i estetyczne.

Pamiętając o nieskazitelnym wyglądzie każdego dnia, nie zapominajmy równocześnie o swojej wygodzie. Profesjonalny sprzęt stworzony z myślą o wymagającym użytkowniku z pewnością ułatwi i umili codzienne zmagania z deską do prasowania.

2018-03-14T10:57:37+01:002 lipca 2011|Styl|

Może zainteresuje Cię również: