zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » Elegancki mężczyzna z kolekcją Karola Grędy

Elegancki mężczyzna z kolekcją Karola Grędy

Szukasz czegoś dla Twojego mężczyzny? Eleganckiego, z najlepszych materiałów, czegoś klasycznego, a przy tym trendy? Zapoznaj się z kolekcją Karola Grędy, projektanta mody męskiej!

Atelier Karola Grędy zajmuje się projektowaniem eleganckiej odzieży męskiej. Wszystkie projekty Karola Grędy wykonywane są za pomocą tradycyjnych technik krawieckich, a precyzyjne wykroje są w całości zszywane i wykańczane ręcznie. Znaki rozpoznawcze marki to nowoczesna elegancja, liczne odwołania do stylowej klasyki gatunku, jak również innowacyjne designerskie detale inspirowane najnowszymi trendami mody męskiej z wybiegów, jak również z nurtu street fashion.

Projekty Karol Grędy są w stanie w pełni storzyć niepowtarzalną kreację dla Pana Młodego tak, aby ta najważniejsza chwila w życiu stała się wyjątkowa również w ubiorze.

W projektach sygnowanych nazwiskiem Karol Gręda, używa się wyłącznie materiałów pochodzenia naturalnego. Tylko dzięki zastosowaniu najwyższej jakości tkanin, takich jak: wełna z merynosów i wikunii, kaszmiru, jedwabiu, bawełny, lnu oraz moheru, odzież jest wytrzymała, przyjazna dla ciała, a także zachowuje formę i fason przez lata – nie deformuje się w miarę użytkowania. Większość szlachetnych tkanin pochodzi od zaprzyjaźnionych marek, włoskiej firmy FRATELLI TALLIA DI DELFINO oraz brytyjskiej – HOLLAND & SHERRY.

Najczęściej przy projektowaniu ubiory zwraca się uwage na porę roku, typ urody klienta oraz cechy harakteru. Ważną kwestią jest również strój “Panny Młodej”. Dlatego projektowanie niepowtarzalnego stroju dla “Pana Młodego” musi być integralną cząscią z suknią ślubną.

Przy pracy nad projektowaniem danego garnitury w Atelier Karola Grędy pracuje cały sztab wyspecjalizowanych osób. Na początku poznaje się klienta przeprowadzając z nim krótki wywiad dotyczący cech charakteru oraz scenariusza ślubu. Po zapoznaniu się z klientem powstaje projekt garnituru ze szkicu Projektanta, który przedstawia się klientowi. Następnym krokiem jest wybór tkaniny.

Projekty Karola Grędy są niepowtarzalne, w pełni luksusowe oraz dające gwarancję najnowszych trendów w modzie. Również w modzie ślubnej.

[nggallery id=3145]
2018-03-14T09:25:51+01:006 sierpnia 2012|Moda|

Może zainteresuje Cię również: