Strona główna » Blog » Elegancja i moc

Elegancja i moc

Gdy miłośnik internetu i muzyki musi wybierać pomiędzy funkcjonalnością, wyglądem i przyjazną ceną głośników, staje przed nie lada problemem. Doskonałym połączeniem wszystkich tych cech jest zestaw głośników komputerowych Sweex Arena.

Głośniki świetnie sprawdzą się jako system audio w tandemie nie tylko z komputerem, ale i z telewizorem, przenośnym odtwarzaczem multimedialnym, czy też konsolą do gier. Nowoczesny i elegancki design sprawia, że głośniki doskonale wpiszą się w każdy salon czy domowe centrum audio-wideo. Obudowę subwoofera wykonano z drewna, dzięki czemu bas jest głębszy i czysty. Obie wersje są dostępne w trzech różnych wersjach kolorystycznych: czarny/srebrny, czarny/czerwony i biały/srebrny.

Zestaw głośników Sweex Arena dostępny są w wersjach 2.0 i 2.1. Obie wersje zapewniają doskonałą jakość dźwięku. W zestawie 2.1 maksymalna moc głośników satelitarnych wynosi 6 W dla każdej kolumny, a subwoofer może zagrać z mocą 10 W. Głośność można zmienić bez podchodzenia do kolumn, gdyż do zestawu dołączono przewodowego pilota (przewód ma długość 180 cm). Jeśli nie chcemy przeszkadzać domownikom, można podłączyć słuchawki i zatracić się we własnym, muzycznym świecie.

[nggallery id=745]

Obydwie wersje są zgodne z systemami Microsoft ® Windows ® XP, Windows Vista ®, Windows ® 7 i Apple ® Mac ® OS X ™.
Produkty objęte są 2-letnią gwarancją producenta, która może zostać przedłużona o dodatkowe 10 lat po rejestracji na stronie Sweex.com/12yearwarranty
Zestaw Sweex Arena 2.0 Speaker Set kosztuje około 89 zł, a Sweex 2.1 Speaker System Arena 169 zł.

2011-11-11T13:44:53+00:0021 lutego 2011|Modny drobiazg|

Może zainteresuje Cię również: