Ekskluzywna kolekcja kożuchów męskich Gena

Strona główna » Blog » Ekskluzywna kolekcja kożuchów męskich Gena

Ekskluzywna kolekcja kożuchów męskich Gena

Kożuchy męskie to elementy garderoby, które coraz częściej pojawiają się w szafach polskich mężczyzn. Są eleganckie, bardzo ciepłe i niezmiennie kojarzą się z ekskluzywnością i luksusem. Jednym z najlepszych polskich producentów, którzy szyją te elementy garderoby, jest Gena. Marka, która od ponad 25 lat stwarza wysokojakościowe produkty z naturalnych materiałów z wykorzystaniem prawdziwych futer. Wraz z nadejściem jesieni i zbliżającej się zimy w ofercie sklepu pojawiają się nowe produkty, które spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Co znalazło się z nowej kolekcji Geny?

Kożuchy męskie z naturalnych materiałów

Tym, co czyni kożuchy Geny produktami najwyższej jakości, są materiały i surowce, z których są uszyte. W ofercie znajdziecie wyłącznie okrycia wierzchnie wytworzone z naturalnych materiałów. Skóra owcza, skóra licowa, futro owcze. To wszystko sprawia, że mając na sobie ubranie tej marki macie poczucie obcowania z produktem luksusowym. Ponadto czyni je to ubraniami na lata, które dzięki klasycznym krojom nie wychodzą z mody. Warto więc przymierzając się do kupna kożucha wziąć pod uwagę to, w jakich okolicznościach chcemy go nosić. Jeśli ma to być jedynie kożuch na eleganckie wyjścia najlepiej postawić na bardzo wytworny model, natomiast jeśli ma to być okrycie codzienne, dobrze jest zainwestować w prosty, klasyczny wzór, który pasuje do jeansów, bluzy, garnitury i eleganckich butów. Czyli w zasadzie do wszystkiego. Gena posiada także dodatki w postaci czapek czy rękawiczek, które świetnie dopełnią każdy strój.

Najnowsze modele od Geny

Kolekcja jesienno-zimowa na najbliższy sezon to kożuchy męskie łączące w sobie nowoczesność oraz tradycję, które stylem nawiązują do tradycyjnych górskich produktów. Nie są to ubrania szyte taśmowo, znajdziecie tam jedynie krótkie serie, ponieważ każda sztuka jest szyta ręcznie. Są to produkty tworzone z myślą o mężczyznach eleganckich i świadomych, dla których istotnie jest nie tylko to, jak wygląda ich strój, ale także to, z jakich materiałów został wykonany i jak przebiegał proces twórczy. Gena tworzy kożuchy, dzięki którym każdy mężczyzna poczuć może się wyjątkowo. Znajdziecie tam okrycia przedłużane, krótkie, w czarnym kolorze, ciemnym brązie, zapinane na guziki lub na zamek błyskawiczny. Sprawdźcie sami.

2018-02-16T06:11:04+00:00 14 września 2017|Moda|