Strona główna » Blog » Ekskluzywna bielizna Twin Lingerie

Ekskluzywna bielizna Twin Lingerie

Na sezon zimowy TWIN proponuje kolekcje, gdzie zdecydowanie przeważaja ciemne i zimne kolory, wyjątek stanowi tylko jeden kolor czerwień. Bogate tkaniny i wzory, uwodzicielski design to nowa kolekcja Twin Lingerie na sezon jesień/zima 2012/2013 dostępna na stronie creacionestwin.pl oraz w salonach partnerskich.

SECRET CODE
Kolekcja dla kobiet zmysłowych i odważnych, spragnionych luksusu i tajemniczości. Kody i Kryptogramy jako oznaka wewnętrznego bogactwa odzwierciedlona w grze tkanin i grafiki. Głębia koloru, kombinacje różnych odcieni nude z czernią to nawiązanie do gotyckiego wyglądu. Bielizna CODE zmysłowo podkreśla figurę kobiety.

BARROCO
Bogactwo barokowych haftów, inspiracja dziełami tej epoki.Kolory metali takich jak srebro zdecydowanie przeważają. Kolekcja BARROCO gloryfikuje kobiece ciało w poszukiwaniu intymności i maksymalnie wykorzystuje jej najbardziej seksowną stronę.

ENGLISH ACCENT
Powrót do British w wyszukiwaniu kobiecej wersji „dandy” z odrobiną folku. Bielizna ENGLISH ACCENT, która rozjaśni monotonię codziennego życia kobiety, ma za zadanie rzeźbić sylwetkę gwarantując większy komfort i lepsze samopoczucie bez utraty stylu. Tkaniny szlachetne, nacisk na tkaniny o wysokiej jakości, bogate wizualnie zdobione guziczkami, koronkami i aksamitem.

[nggallery id=3820]

2012-11-20T13:14:10+00:0020 listopada 2012|Moda|

Może zainteresuje Cię również: