Strona główna » Blog » EKObluza PUMY stworzona tylko dla Ciebie!

EKObluza PUMY stworzona tylko dla Ciebie!

22 listopada Studio DeltaOne w Warszawie zamieniło się w międzynarodowe atelier nowoczesnego designu. W ramach międzynarodowego konceptu PUMA Creative Factory gwiazdy i dziennikarze przy użyciu mnóstwa różnorodnych komponentów, pod czujnym okiem adeptów Międzynarodowej Szkoły Kostiumografii i Projektowania Ubioru projektowali swoje własne, kultowe bluzy PUMA T7 Track Jacket.

Już na imprezie mogliśmy podziwiać na młodych projektantach niepowtarzalne bluzy PUMA T7 Track Jacket, które sami osobiście wcześniej zaprojektowali i uszyli według własnego pomysłu.

Ciekawostką jest to, że bluzy te wykonane są z materiału, który w 100% nadaje się do recyklingu! Wszystko zgodnie z nową strategią marki PUMA, która od kilku lat prowadzi działania chroniące naszą Planetę i sprzyjające życiu w stylu EKO.

Wyzwanie podjęli i zadanie wykonali na 6-tkę , m.in. Odeta Moro-Figurska, Ola Kisio, Olga Frycz, Radek Majdan, Maja Hirsch, Filip Bobek, Przemek Cypriański, Paulina Sykut, Mateusz Borek, Beata Sadowska, Tomek Iwan, Ola Mikołajczyk, Kaja Śródka, Candy Girl, Alan Andersz, Klaudiusz Sevkovicz, Natalia Jakuła, Michał Nosowicz, Przemek Stoppa.

[nggallery id=2129]

2011-11-23T17:00:22+00:0023 listopada 2011|Gwiazdy, Moda|

Może zainteresuje Cię również: