Kelly Couronne

Egzotyczne piękności na otwarciu pierwszego w Polsce butiku wietnamskiej projektantki Kelly Couronne

Projektantka Kelly Couronne mieszka w Polsce od 15 lat. Wcześniej mieszkali tu i prowadzili biznes jej rodzice. Kelly pierwsze miesiące w naszym kraju spędziła na nauce języka polskiego, co było dla niej trudne, ale tez pozwoliło na nawiązanie znakomitych relacji z Polakami, które skutkują tym, że swój pierwszy butik/showroom postanowiła otworzyć w centrum Warszawy.

W ostatnich dniach na otwarciu butiku wietnamskiej projektantki Kelly Couronne pojawiły się egzotyczne piękności: Divine Kitenge Martyńska, Miss Exotica i aktorka znana z „Barw szczęścia” oraz Misheel Jargalsaikhan. Do grana celebrytek zachwycających się kolekcją odzieżową i kosmetyczną dołączyły piękna Magdalena Antosiewicz, Eliza Gwiazda, Dorota Naruszewicz, Monika Mrozowska oraz Grzegorz Czepułkowski, dzielnie wspierający męska linię marki. Ze świata social mediów gościem specjalnym była Magdalena Gawęcka, dotychczasowa ambasadorka marki.

Przedstawiciele mediów modowych okrślili kolekcję marki Kelly jako ciekawą i obiecującą, natomiast nie było końca zachwytów nad kosmetykami. Wiele uczestniczek otwarcia poddało się zabiegowi makijażu ust w ramach otwarciowych atrakcji, który okrzyknięto hitem.

Nie pozostaje nam nic innego, jak wyczekiwać na otwarcia kolejnych konceptów marki, a sama projektantka zapowiada wielki pokaz charytatywny pod ważnym i poważnym patronatem na koniec 2019 roku.

Foto. Mariusz Konfiszer/ PRomotion Instytut Events

Podziel się wiadomością:

Polecamy również