Strona główna » Blog » Edyta Olszówka. Jak ONA dba o urodę

Edyta Olszówka. Jak ONA dba o urodę

Doskonała aktorka, piękna kobieta. Ostatnie miesiące obfitują w liczne propozycje, wiele dzieje się w jej zawodowym życiu – stworzyła fantastyczne kreacje w teatrze i filmie. Nic dziwnego, że Polki ją kochają!

Kosmetyki, którym zaufała Edyta Olszówka to idealna kompozycja do codziennej pielęgnacji twarzy i ciała.

Twarzą w twarz z nowymi wyzwaniami? Nie jestem sama – moją skórą opiekuje się Bielenda. Naturalność na scenie i w codziennej pielęgnacji – to dla mnie najważniejsze. Ufam idei pielęgnacji tej marki. Cieszę się, że mogę liczyć na wsparcie tak doświadczonego i lubianego przez Polki eksperta pielęgnacji – mówi.

Biotechnologia piękna
To właśnie doświadczenie i wiedza laboratoriów Bielenda na temat struktury, funkcjonowania i potrzeb skóry pozwoliła stworzyć linię BioTechnologia Ciekłokrystaliczna 7D. W odróżnieniu od innych kremów, ich struktura jest fizjologicznie zgodna ze strukturą skóry. Dzięki temu składniki aktywne docierają głębiej i szybciej są absorbowane. Walczą z oznakami opływającego czasu aż na 7 płaszczyznach, zapewniając spektakularne efekty w regeneracji skóry, długotrwałym nawilżeniu i skutecznej redukcji zmarszczek.

Soczysta pielęgnacja
Codzienna pielęgnacja nie powinna jednak ograniczać się jedynie do nałożenia odpowiedniego kremu do twarzy. Aby skutecznie zadbać o całe ciało, warto wypróbować owocowe peelingi i masła Bielenda. To kosmetyki, które skutecznie nawilżą, odżywią, a nawet ujędrnią skórę i pozostawią na niej piękny zapach. Z pewnością będziesz chciała się z nimi zaprzyjaźnić i poznać je wszystkie. Wyróżniają się lekką konsystencją i bogatymi formułami.

Zdaniem Edyty Olszówki: Subtelny peeling do ciała Awokado to kosmetyk, którego nie sposób nie pokochać! Przyjemna dla ciała oleista formuła z drobinkami mielonych pestek delikatnie oczyszcza skórę z martwych komórek. Ujmujący soczysty aromat odpręża i relaksuje.

Edyta Olszowka AWOKADO_maslo_do_ciala AWOKADO_Subtelny_peeling_do_ciala BIELENDA_BIOTECHNOLOGIA_CIEKLOKRYSTALICZNA_7D_-_Seria_kosmetykow

2018-03-14T08:13:35+00:0013 maja 2013|Gwiazdy, Uroda|