Strona główna » Blog » Eddie Borgo najlepszym projektantem 2011

Eddie Borgo najlepszym projektantem 2011

Światowej sławy designer Eddie Borgo, którego biżuteria dostępna jest w Polsce w showroomie i sklepie Cocktail’me, podczas poniedziałkowej gali CFDA Fashion Awards – Show otrzymał nagrodę ufundowaną przez firmę Swarovski dla najlepszego projektanta biżuterii, w kategorii Accessory Design. Eddie Borgo pokonał pozostałych nominowanych: Alejandro Ingelmo, Jasona Wu i Pamelę Love.

Nagroda Swarovskiego w kategorii Accessory Design przyznawana jest amerykańskim projektantom, których wiosenno-letnia kolekcja ukazała ich wielki, designerski talent. Wyróżnienie przyznawane jest w celu wsparcia i docenienia kreatywności nowego pokolenia amerykańskich designerów. Warunkiem koniecznym udziału w konkursie CFDA jest prowadzenie działalności biznesowej w Stanach Zjednoczonych.

„To duży sukces, że jeden z naszych projektantów – Eddie Borgo został uznany najlepszym designerem 2011 roku. Celem Cocktail’me jest oferowanie biżuterii utrzymanej w najnowszych, światowych trendach. Nagroda dla Eddiego Borgo jest najlepszym dowodem na to, że cel ten realizujemy” – powiedziała Joanna Górna, współwłaścicielka Cocktail’me.

Eddie Borgo to 32-letni designer z Nowego Yorku, z zaledwie 3-letnim doświadczeniem w projektowaniu biżuterii. Jest największym odkryciem ostatnich lat. W swojej karierze współpracował już z takimi nazwiskami, jak: Marchesa, Proenza Schouler czy Joseph Altuzarra, projektując dla nich biżuterię do pokazów. Jego talent po raz kolejny doceniony został przez CFDA.

Zobacz również:
więcej o kolekcji Eddie Borgo
relacja z wręczenia nagród CFDA 2011

[nggallery id=1246]

 

2018-03-14T11:08:35+00:009 czerwca 2011|Biżuteria|

Może zainteresuje Cię również: