ECCO Walkathon 2011

W sobotni poranek z z warszawskiej Agrykoli wystartowali uczestnicy tegorocznej edycjii ECCO Walkathon. Znaleźli się wśród nich m.in. Beata Pawlikowska, Tomasz Karolak, Michał Piróg, Anna Maruszeczko i Rafał Bryndal.

Uczestnicy mieli do wyboru mieli dwie trasy, dedykowaną najmłodszym, liczącą 6 km i dłuższą, liczącą 10 kilometrów. W „spacerze” udział wzięły prawdziwe tłumy bez względu na wiek, całe rodziny, małe dzieci. Warto było, bowiem za każdy przebyty kilometr firma ECCO wpłaci 4 złote na konto wybranej przez uczestnika organizacji charytatywnej.

Pieniądze zebrane podczas tegorocznego ECCO Walkathonu Fundacja TVN „Nie jesteś sam” przeznaczy na pomoc dzieciom chorym na mukowiscydozę.

EW to promocja aktywnego wypoczynku, świetna zabawa i okazja do pokazania dzieciom, że warto i należy pomagać.
Jak wynika ze wstępnych danych, w tegorocznej edycji ECCO Walkathon wzięło udział kilka tysięcy osób. Do tej pory we wszystkich ECCO Walkathonach, organizowanych na trzech kontynentach, udział wzięło 400 000 osób, które pokonały dystans równy 85 okrążeniom ziemi i uzbierały na cele charytatywne ponad 3.300.000 EURO!

[nggallery id=1804]

Podziel się wiadomością:

Polecamy również