zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » Dźwięk dla wymagających

Dźwięk dla wymagających

 

Rodzina designerskich słuchawek Rocking Residence rozszerzyła się właśnie o nowy model: BoMB. Urządzenie przeznaczone jest dla wymagających użytkowników, którym zależy na najwyższej jakości dźwięku oraz komforcie (BoMB wyposażony jest w doskonałe, 50-milimetrowe głośniki).

Atutem urządzenia jest solidna, dopracowana konstrukcja – ergonomiczny, wyściełany pałąk oraz duże, doskonale dopasowujące się do uszu nauszniki. Co ważne, nauszniki można obracać – pozwala to na odsłuch jednym uchem lub korzystanie z słuchawek opuszczonych na ramiona.

Słuchawki zaprojektowano m.in. z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach (np. DJ-ach, dla których istotny jest zarówno idealny dźwięk, jak i ergonomia oraz izolacja odgłosów z otoczenia). Maksymalna moc wejściowa modelu BoMB to 150 mW, impedancja to 32 Ω, zaś zakres częstotliwości: 10 Hz – 28 kHz. Kabel słuchawek mierzy 3,8 m.

Starannie dobrane głośniki zapewniają dźwięk najwyższej jakości – można się nim rozkoszować zarówno podczas spaceru, jak i w domu, podczas relaksowania się przy ulubionej płycie, oglądania ulubionego filmu lub grania.

W zestawie z Rocking Residence BoMB nabywca znajdzie przejściówkę ze standardowym złączem 3,5 mm na 6,3 mm. Cenę słuchawek, które są już dostępne w polskich sklepach, ustalono na 249 zł.

2018-03-14T10:11:30+01:0027 grudnia 2011|Modny drobiazg|

Może zainteresuje Cię również: