Dziś premiera pierwszej książki J.K. Rowling dla dorosłych

Dzisiaj odbyła się światowa premiera pierwszej powieści J.K. Rowling dla dorosłych The Casual Vacancy. Wieczorem autorka spotka się z czytelnikami w Queen Elisabeth Hall w Londynie. Bilety na to spotkanie zostały wyprzedane już dawno.

W Polsce książka ukaże się 15 listopada nakładem Wydawnictwa ZNAK pod tytułem Trafny wybór.

Barry nie żyje. Ta niespodziewana śmierć pogrąża Pagford w chaosie. Na jaw wychodzą tajemnice mieszkańców. Urocze miasteczko z brukowanym rynkiem i wiekowym opactwem już nigdy nie będzie takie jak dotąd.

Wybucha wojna bogatych z biednymi, nastolatków z rodzicami, wojna żon z mężami i nauczycieli z uczniami. Kto przejmie władzę po Barrym? Jak daleko się posunie w tym zaciekłym konflikcie?

Pełna czarnego humoru, błyskotliwa i prowokująca wielka powieść o małym miasteczku.

W wywiadzie, udzielonym dla „Guardiana”, J.K. Rowling zdradza, że Trafny wybór to jej najbardziej osobista książka, w której można odnaleźć wiele wątków autobiograficznych.

Barbara Kęsek, dyrektor wydawniczy ZNAK o polskiej premierze (MP3)

[fusion_builder_container hundred_percent=”yes” overflow=”visible”][fusion_builder_row][fusion_builder_column type=”1_1″ background_position=”left top” background_color=”” border_size=”” border_color=”” border_style=”solid” spacing=”yes” background_image=”” background_repeat=”no-repeat” padding=”” margin_top=”0px” margin_bottom=”0px” class=”” id=”” animation_type=”” animation_speed=”0.3″ animation_direction=”left” hide_on_mobile=”no” center_content=”no” min_height=”none”][ca_audio url=”http://modaija.pl/audio/B.Kesek_o_polskiej_premierze.mp3″ width=”500″ height=”27″ css_class=”codeart-google-mp3-player”]

[/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]

Podziel się wiadomością:

Polecamy również