Strona główna » Blog » Dzień Dziecka w Kinie Praha od 30 maja do 2 czerwca!

Dzień Dziecka w Kinie Praha od 30 maja do 2 czerwca!

Zapraszamy wszystkie dzieci z rodzicami na Dzień Dziecka, który będzie trwałw Kinie Praha aż 4 dni! Od 30 maja do 2 czerwca odbędą się projekcje najnowszych bajek połączone z mnóstwem atrakcji: zabawy z animatorami, warsztaty plastyczne, konkursy z nagrodami oraz bezpłatne badanie wzroku.

Zapraszamy wszystkie dzieci z rodzicami na Dzień Dziecka, który będzie trwał w Kinie Praha aż 4 dni! Od 30 maja do 2 czerwca odbędą się projekcje najnowszych bajek: „Mambo, Lula i piraci”, „Tajemnica zielonego królestwa” oraz przedpremierowe pokazy animacji „Thor ratuje przyjaciół”. Od godz. 11.00 na dzieci czekać będą liczne atrakcje: zabawy z animatorami, warsztaty plastyczne, konkursy z nagrodami oraz bezpłatne badanie wzroku. Do organizowanych zabaw będzie można dołączyć się przed lub po wybranym seansie.

Zabawy z animatorami

W Kinie Praha odbędą się specjalne animacje i zabawy dla dzieci z animatorami. Postaci z ulubionych bajek wprowadzą dzieci w zaczarowany świat filmowych marzeń, odbędą się zabawy z chustą animacyjną oraz pokazy sztuczek kuglarskich. W specjalnym kąciku plastycznym bajkowi animatorzy będą malować buzie dzieci, a także organizować mnóstwo zabaw takich jak przeciąganie liny, wyścigi na gumowych osiołkach, wyścigi w workach i wiele innych.

Warsztaty plastyczne (30 i 31 maj)

Zapraszamy najmłodszych na warsztaty plastyczne dla dzieci (od 3 do 6 lat). W kąciku malucha dzieci będą wyklejać kolaże z papieru i krepiny, tworzyć papierowe zwierzątka z prostych form geometrycznych oraz składać i ozdabiać papierowe motyle.

Mobilny Gabinet Okulistyczny (1 i 2 czerwca)

Niespodzianką dla najmłodszych będzie mobilny gabinet okulisty, gdzie każde z dzieci będzie mogło wykonać bezpłatne wstępne badanie wzroku. Gabinet przygotuje firma Johnson&Johnson. Jedną z atrakcji będzie tzw. test „muchy”, polegający na założeniu dziecku specjalnych okularów, w których wspomniana mucha stanie się trójwymiarowa. To badanie, jak też kilka innych, pozwoli określić stan wzroku każdego dziecka, a obecny na miejscu ekspert postawi wstępną diagnozę.

W repertuarze pojawią się nastepujace tytuły:

Mambo, Lula i piraci – Piosenkarka Lula i dzielny strażnik plaży Mambo próbują powstrzymać złoczyńcę Carlosa, który zamierza przejąć władzę na wyspie prezydenta Małpiozo i nękać jej mieszkańców podrzędnym disco 24-godziny na dobę. Mambo i Lula, wspierani przez załogę piratów-melomanów, rzucą wyzwanie Carlosowi i udowodnią całym tropikom, że nie ma mocnego na człekokształtnego, a muzyka pochodzi od małpy!

Tajemnica zielonego królestwa – Profesor Bomba jest zwariowanym naukowcem, który pragnie udowodnić, że ukryty przed ludzkim wzrokiem miniaturowy świat niezwykłych istot, zwany Zielonym Królestwem, istnieje naprawdę. Profesor jest jedynym człowiekiem, który wierzy w jego istnienie. Do chwili, kiedy jego kilkunastoletnia córka, Mary Katherine, podlega niesamowitej transformacji i przeniesiona zostaje do Zielonego Królestwa.

Thor ratuje przyjaciółpokazy przedpremierowe od 31 maja do 2 czerwca – Pewien siebie nastolatek, Thor mając, jako oręż magiczny młot i wsparcie niezbyt doskonałych bogów, wyrusza na wielką wyprawę przeciw złej królowej i jej armii gigantów, którzy zagrażają wiosce Thora. Czy uda mu się ich pokonać?

Zapraszamy również na nasze stałe cykle: poranki muzyczno – filmowe „Tańcograjki” oraz poranki teatralno – filmowe z Teatrzykiem Raz-Dwa-Trzyk.

Zapraszamy najmłodszych na Dzień dziecka w Kinie Praha!

W Kinie Praha Dzień Dziecka trwa aż 4 dni!

dziendziecka_296x412

Dzień Dziecka: 30 maj – 2 czerwiec

REZERWACJA BILETÓW:

Kasa Kina Praha

ul. Jagiellońska 26

03-719 Warszawa

tel. 22 343 03 10

2018-03-14T08:11:34+00:0026 maja 2013|Kultura, Świat Kobiet|