zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » Dzieci z projektantką stworzą swoją własną kolekcję!

Dzieci z projektantką stworzą swoją własną kolekcję!

Czy słońce musi być żółte, a niebo błękitne?” „Czy dziewczynki lubią kwiatki?” „Czy na kolanie mogą siedzieć motylki?” O odpowiedzi na te i inne pytania Wola – polski producent rajstop i skarpet – postanowiła poprosić najlepszych ekspertów, czyli dzieci. Pod czujnym okiem projektantki mody Natalii Jaroszewskiej najmłodsi stworzą pierwszą w Polsce całkowicie swoją kolekcję.

W najbliższą środę, 13 kwietnia w atelier Natalii Jaroszewskiej przy Placu Inwalidów 10 w Warszawie odbędzie się kameralne spotkanie pod hasłem „Wola docenia dzieci”. Grupa chłopców i dziewczynek otrzyma do dyspozycji najróżniejsze przybory do rysowania, bądź malowania i będzie tworzyć wymarzone wzorki na skarpetkach i rajstopkach. Natalia Jaroszewska, jedna z najbardziej cenionych polskich projektantek, a prywatnie także kochająca matka dwójki dzieci, będzie doradzać maluchom, jak przenieść pomysły na papier.

Opinia dzieci zawsze była dla nas cenna – w końcu to oni są użytkownikami produktów Woli. Z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka postanowiliśmy poprosić je o zaprojektowanie swojej wymarzonej kolekcji. Co najważniejsze, projekty z wzorami zaprojektowanymi podczas spotkania w atelier Natalii Jaroszewskiej trafią do produkcji.” – mówi Agnieszka Dembska, Marketing Manager Wola.

Ze wszystkich powstałych prac Natalia Jaroszewska wybierze kilka najciekawszych wzorów, z których powstanie wyjątkowa kolekcja „Wola docenia dzieci”. Gotowe produkty zostaną zaprezentowane na specjalnym pokazie, który odbędzie się w Dniu Dziecka.

Natalia Jaroszewska

Natalia Jaroszewska, foto:MWmedia

2018-03-14T11:26:40+01:008 kwietnia 2011|Moda|

Może zainteresuje Cię również: