Strona główna » Blog » Jak działają odżywki do rzęs? Na przykładzie serum NeuLash

Jak działają odżywki do rzęs? Na przykładzie serum NeuLash

Nie każda odżywka jest tak samo skuteczna. Nie każda zawiera składniki, które potrzebne są właśnie naszym rzęsom. Jednak każda opiera swoje działanie na takich samych zasadach. Jak działają odżywki do rzęs? Liczy się skład, formuła i aplikacja.

Neulash to serum uwydatniające rzęsy. Czas działania określono na około 4 tygodnie, jednak u każdego zachodzą w tym czasie inne zmiany w wyglądzie rzęs. Tak naprawdę odżywka do rzęs Neulash uwydatnia naturalne piękno włosków – delikatnie przyciemnia, pogrubia i podkręca. Działa w bardzo delikatny sposób.

Jak działają odżywki do rzęs?

Najłatwiej wytłumaczyć to na przykładzie omawianego serum Neulash. Wszystkie wymienione efekty uzyskujemy dzięki trzem elementom: przemyślanej kompozycji składników, dobrze wchłaniającej się formule i systematycznej aplikacji zgodnie z zaleceniami. Sprawdź, dlaczego właśnie te trzy rzeczy są tak bardzo ważne.

1. Skład: Dobra odżywka to wcale nie taka, która ma bardzo dużo składników odżywczych. Często mniej znaczy lepiej. Filozofia minimalizmu to właśnie filozofia pielęgnacji rzęs. Tym delikatnym włosom potrzeba przede wszystkim skutecznej substancji pobudzającej pracę cebulek i przyspieszającej wzrost. W składzie nie może jednak zabraknąć naturalnych olejków lub ekstraktów, które pielęgnują i dostarczają niezbędnych witamin. Sama chemia to nie rozwiązanie.

Neulash zawiera oligopeptydy, hialuronian sodu, biotynę, panthenol, pantetynę, glikozaminoglikany, alantoinę oraz wyciąg z pestek dyni. Skład jest zrównoważony.

2. Formuła: Najlepsze odżywki do rzęs to te, które nie są zbyt gęste. Przede wszystkim chodzi o to, żeby odżywka dobrze się wchłaniała i nie podrażniała delikatnej skóry powiek. Żeby nie obciążyć cienkich włosków, warto wybierać serum o lżejszej konsystencji.

Neulash to płynna, przezroczysta odżywka do rzęs, która bardzo dobrze się wchłania.

3. Aplikacja: Standardowo odżywki do rzęs aplikuje się wieczorem, ponieważ przez sen składniki mają możliwość wniknąć do cebulek i zadziałać. W nocy wzmagają się procesy regeneracji. Najwygodniejsze rozwiązanie to cienki pędzelek, dzięki któremu precyzyjnie można nałożyć niewielką ilość płynu u nasady rzęs. Warto pamiętać o dokładnym demakijażu przed nałożeniem odżywki oraz o jej codziennym, systematycznym stosowaniu.

Neulash to odżywka do rzęs w formie eyelinera, którą należy stosować raz dziennie przez kilkanaście tygodni, nakładając na oczyszczoną i osuszoną skórę powiek.

2017-12-04T14:50:05+00:004 grudnia 2017|Kosmetyki|