Strona główna » Blog » Dżentelmeni 2011

Dżentelmeni 2011

Wczoraj gościliśmy na wernisażu, premierze kolejnej edycji kalendarza charytatywnego „Dżentelmeni”. W tym roku wyjątkowej, jako że do akcji włączyły się również Panie.

Producentem i pomysłodawcą od samego początku jest Olivier Janiak, któremu udało się do charytatywnej akcji zaprosić wiele polskich gwiazd. Charytatywnej, jako że dochód ze sprzedaży kalendarza tradycyjnie zostanie przeznaczony na zakup butów dla potrzebujących dzieci.

W tym roku bohaterami wydawnictwa są aż 24 gwiazdy polskiego show-biznesu. Wśród nich m.in. Urszula Dudziak i Tomasz Kot, Małgorzata Socha, Natalia Kukulska i Edyta Olszówka, Beata Tyszkiewicz i Tomek Makowiecki, Andrzej Piaseczny, Anna Dereszowska i Kuba Badach, Piotr Adamczyk i Arkadiusz Jakubik. Bonusem niejako może być fakt, iż duety z kart poszczególnych miesięcy wykonały wspólnie po jednej piosence na specjalną płytę, która zostanie dołączona do kalendarza.

Do klubu Mińska 25, gdzie odbyła się premiera połączona z mini recitalem, przybyły oczywiście gwiazdy z kalendarza i zaproszeni goście, wśród nich – oprócz wcześniej wymienionych – m.in. Karolina Malinowska, Joanna Jabłczyńska, Ewelina Flinta, Natalia Kukulska, Magdalena Modra, Robert Kochanek, Magdalena Boczarska, Andrzej Krzywy, Michał Piróg, Dawid Woliński, Marysia Góralczyk, Ewa Szykulska, Bożena Walter, Novika, Michael Moritz i wielu, wielu innych… dżentelmenów i dam oczywiście.

[nggallery id=458]

2010-12-08T12:43:40+00:008 grudnia 2010|Gwiazdy|

Może zainteresuje Cię również: