Strona główna » Blog » Dwie spłukane dziewczyny

Dwie spłukane dziewczyny

Od kelnerki do milionerki, czyli amerykański sen „Dwóch spłukanych dziewczyn”

Wiele młodych dziewczyn przenosi się do wielkiego miasta, by spełnić swoje marzenia. Comedy Central – zdobywca Telekamery 2012 dla najlepszego kanału filmowego – przedstawia Dwie spłukane dziewczyny – nową serię twórców Seksu w wielkim mieście, w której dwie przyjaciółki postanowiły podbić Nowy Jork. Już dawno by im się to udało, gdyby nie jeden drobny szczegół – są absolutnie bez grosza…

Tytułowe Dwie spłukane dziewczyny z prawdziwą klasą i poczuciem humoru próbują związać koniec z końcem, pracując jako kelnerki w malowniczej knajpce na Brooklynie. Dziewczyny poznały się w Nowym Jorku: Max jest spłukana od urodzenia, a Caroline pochodzi z bogatej rodziny, więc dopiero teraz poznaje smak życia, w którym ledwo łączy koniec z końcem. Szybko się zaprzyjaźniają i z uporem dążą do spełnienia swojego „amerykańskiego snu” – otwarcia własnego sklepu. Widzowie mogą obserwować ich codzienne perypetie, w których towarzyszą im zabawni przyjaciele z kawiarni. Pod koniec każdego odcinka serialu, na specjalnym liczniku, można sprawdzić, ile pieniędzy Max i Caroline zdołały już uzbierać. Czy uda im się zgromadzić 250 000 $, aby spełnić swoje marzenia o własnym biznesie?

Ta najnowsza produkcja, stworzona przez Micheala Patricka Kinga – laureata nagrody Emmy i twórcy kultowego Seksu w wielkim mieście, ma szansę podbić serca widzów Comedy Central Polska. W rolę Dwóch spłukanych dziewczyn wcieliły się Kat Dennings (znana z takich seriali, jak Nick i Norah, czy Thor) oraz nowe odkrycie amerykańskiej komedii – Beth Bears. Wielbicielom premierowych produkcji przypadną do gustu Dwie spłukane dziewczyny, które do „klasy pracującej” wnoszą prawdziwą klasę.

[nggallery id=2647]

Dwie spłukane dziewczyny
Emisja: od poniedziałku do piątku o godz. 20.00
Dodatkowa emisja: niedziela o godz. 18.00

2012-04-17T05:01:33+00:0017 kwietnia 2012|Kultura, Świat Kobiet|

Może zainteresuje Cię również: