Strona główna » Blog » Dwie połówki pomarańczy w Sylwestra oraz drugi dzień świąt

Dwie połówki pomarańczy w Sylwestra oraz drugi dzień świąt

Serdecznie zapraszamy na spektakl pt „Dwie połówki pomarańczy”, którego premiera miała miejsce 9 września 2012 roku w Teatrze Capitol w Warszawie. Od tamtego czasu wiele się w związku z tym przedstawieniem wydarzyło. Przede wszystkim należy podkreślić, że spotkało się ono z ogromnym aplauzem widowni w całej Polsce.

Spektakl podróżuje po całym kraju zbierając brawa na stojąco, ostatnio w Krakowie. Z relacji aktorów wynika, że są bardzo zadowoleni zarówno z samych występów, jak również warunków, w których przyszło im pracować. Ekipa jest coraz bardziej zgrana, a miła atmosfera wpływa również na jakość pracy artystów.

Mówią – „Wspaniale się gra dla takich ludzi, co tak entuzjastycznie reagują, bo śmiech i brawa w czasie spektaklu wybuchają co chwile. I mamy już fanów, którzy byli na spektaklu 2-3 razy”. Należałoby też nadmienić że w Warszawie odbył się konkurs dla widzów spektaklu, w dzięki któremu czterech szczęśliwców będzie mogło spędzić przemiły weekend w podwarszawskim czterogwiazdkowym Hotelu SPA.

W Sylwestra również spektakl będzie grany na deskach Teatru Capitol aż dwukrotnie. Nie możecie tego przegapić. Zapraszamy serdecznie na spektakle w grudniu 2012 czyli w dniach 11, 16, 26.12 oraz w styczniu 2013 – czyli 11, 12 i 27.

Życzymy wspaniałej zabawy!

2018-03-14T08:46:19+00:001 grudnia 2012|Kultura|

Może zainteresuje Cię również: