Strona główna » Blog » Dwie Polki w Topmodel. Wspiera je Jennifer Lopez!

Dwie Polki w Topmodel. Wspiera je Jennifer Lopez!

Kiedy tylko skończyły studia wszystkie trzy postanowiły, że wyemigrują z rodzinnego miasta Bielska Podlaskiego. Dziewczyny zrealizowały swój amerykański sen i zamieszkały w USA. Prowadzą firmę medyczną w Los Angeles, gdzie każda wykorzystuje swoje umiejętności zawodowe. Mają też własne zainwestowania.

Jedna z sióstr, Violet próbuje swoich sił w śpiewaniu, a Angel pracowała jako modelka . To ona pięć  lat temu jako pierwsza dostała się do konkursu Top Model Worldwide. Teraz dwie pozostałe siostry Ania, jej bliźniaczka  i młodsza Violet szczęśliwie doszły w eliminacjach do finału. Pierwszy raz w historii konkursu będą startować siostry. Pokonały kilka tysięcy dziewczyn,  które zgłosiły się z całego świata.

Konkurs działa od ośmiu lat i finał zawsze odbywa się w kwietniu w Londynie. Wiele finalistek dostało się potem do dobrych agencji modelek i występują w sesjach i Fashion Week na całym świecie. Wystarczy tylko mailem wysłać swoje zdjęcia i nagranie. Po pierwszej selekcji jury rozmawia z dziewczynami przez video chat i wybiera około 40 kandydatek. Tym razem 38 dziewczyn będzie walczyć o pierwsze miejsce. 

Siostry na dobre zaaklimatyzowały się w Los Angeles i poznały tam wiele gwiazd ze świata filmu czy muzyki. Wspiera ich Jennifer Lopez, która korzysta z usług  Steva Mackeya, który rozśpiewuje wokalistów. Sam jeździ z Jennifer na koncerty i pracuje przy Voice of USA. Prywatnie przyjaźni się z Violet i prowadzi z nią zajęcia wokalne. Na tą samą  siłownie co dziewczyny chodzi Sylwester Stallone, który też trzyma kciuki za siostry. Zobaczy jak poradzą sobie wysokie, zgrabne siostry Oliferuk w Londynie. 

2018-02-12T10:00:24+00:0012 lutego 2018|Uroda|