Strona główna » Blog » Dwie najmodniejsze linie od lutego w całej Polsce

Dwie najmodniejsze linie od lutego w całej Polsce

Świetna wiadomość dla fanek Mody. Marks & Spencer wprowadza swoje najmodniejsze linie – Limited Collection oraz Autograph do większości polskich sklepów. Od lutego będzie można kupić je w wielu sklepach poza Warszawą.

VERY HOT!
Limited Collection to nowoczesna, inspirowana najgorętszymi trendami linia ubrań i akcesoriów, pełna odniesień do światowych wybiegów mody. Zawsze znajdziemy w niej mocne, najaktualniejsze kolory, świetne kroje i tkaniny, najświeższe wzory i nieodzowne must have sezonu! Ubrania z tej linii można często zobaczyć w stylizacjach brytyjskiego Vogue oraz w najlepszych polskich magazynach i portalach zajmujących się modą.

KLASYKA Z PAZUREM
Autograph, to nieco spokojniejsza od Limited Collection linia, ale nadal nowoczesna, na nowo interpretująca klasyczne przeboje, pełna świeżych, często zaskakujących pomysłów. Elegancja z wyrafinowanym pazurem. Każdego sezonu znajdziemy w tej linii świetne topy i żakiety, które doskonale komponują się z eleganckimi spodniami i ich przeciwieństwem – przetartymi, weekendowymi dżinsami. Mocnym ilościowym i jakościowym punktem tej kolekcji są sukienki, często absolutnie zachwycające i na lata uzależniające!
Od lutego ubrania i akcesoria Limited Collection oraz Autograph będą dostępne w większości polskich sklepów Marks & Spencer ( jest ich aktualnie 16).

Very hot – Limited Collection wiosna/lato 2011:

[nggallery id=602]

Klasyka z pazurem – Autograph wiosna/lato 2011:

[nggallery id=598]

foto: Marks and Spencer

2011-01-24T04:09:56+00:0024 stycznia 2011|Moda|

Może zainteresuje Cię również: