zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » Dwa pokazy RINA COSSACK

Dwa pokazy RINA COSSACK

W ostatnim czasie miały miejsce dwa wydarzenia, w czasie których zgromadzeni goście mieli szansę poznać najnowsze projekty RINA COSSACK, oraz projektantkę marki Justynę Żmijewską.

2. Urodziny Butiku RINA COSSACK, w ramach których miała miejsce premiera Fashion Movie „Bridge”.

Na spotkaniu zgromadzeni goście mieli przyjemność poznać twórców filmu: fotografa Maksymiliana Ławrynowicza (made in: Ławrynowicz) oraz modelkę Katarzynę Gurak (D’Vision), która jest także twarzą kampanii kolekcji.

W czasie 2. Urodzin została zaprezentowana nowa linia jedwabnych koszulek stworzonych do kolekcji „Bridge”. Nadruki na t-shirtach stworzone przez projektantkę RINA COSSACK, Justynę Żmijewską są artystyczną adaptacją kadrów z Fashion Movie „Bridge”.

23 czerwca została oficjalnie pokazana kampania promująca linię jedwabnych koszulek. Twarzą kampanii jest Julietta Kuczyńska (madamejulietta.blogspot.com). Twórcą zdjęć jest Sebastian Komorowski-Nalazek. Sesja powstała przy współpracy ze stylistką Kamilą Żyźniewską i wizażystką Martą Szumigaj.

Na 2. Urodzinach Butiku RINA COSSACK wyemitowany został wywiad z Justyną Żmijewską, przeprowadzony przez aktora, Mateusza Ławrynowicza.

Goście obecni na wydarzeniu mieli możliwość porozmawiać z projektantką o inspiracjach towarzyszących przy tworzeniu kolekcji „Bridge”.

Wydarzenie uświetniło swą obecnością wiele osób związanych ze światem mediów, kultury i biznesu. Na spotkaniu pojawiły się między innymi Magda Steczkowska i Aleksandra Mikołajczyk, na co dzień zaprzyjaźnione z marką RINA COSSACK.

[nggallery id=2949]

Fot. Maksymilian Ławrynowicz

RINA COSSACK na Warsaw Fashion Street

24 czerwca na deptaku na ulicy Krakowskie Przedmieście odbył się pokaz RINA COSSACK w ramach jednego z najważniejszych wydarzeń modowych – Warsaw Fashion Street.

W czasie pokazu RINA COSSACK zaprezentowała najnowszą kolekcję „Bridge”. Do kolekcji projektantka marki, Justyna Żmijewska stworzyła linię jedwabnych koszulek z nadrukami, będącymi kreatywną adaptacją kadrów z Fashion Movie „Bridge”.

W pokazie gościnnie wzięły udział Anna Popek, Marta Dąbrowska , oraz Anna Bosak, gwiazdy na stałe zaprzyjaźnione z marką RINA COSSACK.

[nggallery id=2950]

Fot. Bartosz Ka Nachtigal

2018-03-14T09:33:54+01:006 lipca 2012|Moda|

Może zainteresuje Cię również: