Strona główna » Blog » Dużo…mocno…kolor!

Dużo…mocno…kolor!

Różowy, pomarańczowy, zielony i niebieski wydają Ci się wyeksploatowane? Szukasz indywidualnego podejścia do mody? Cocktail’me rozkłada biżuteryjne trendy na czynniki pierwsze. I tak…kolor – reaktywacja.

Tego lata, po prostu nie może być inaczej. Upalne, długie dni i gorące noce to idealny czas na zabawę w soczyste barwy, nie tylko za pomocą garderoby. Biżuteria jest nieodłącznym dodatkiem wszystkich wakacyjnych stylizacji. A biżuteria fashion, to absolutny must have sezonu.

Miętowy, landrynkowy, papuzi – koktajl letnich trendów serwują nam Creart2, Kennety Jay Lane czy CC Skye. Energetyczna mikstura wynikająca z połączenia ciężkich bransolet i wisiorów w animalistycznym trendzie, wzmocniona o stylizacje ubraniowe, inspirowane swobodną sylwetką lat siedemdziesiątych, daje piorunujący efekt.

Duszne, parne lato nakazuje także, nie tylko bawić się kolorem, ale sięgać po kontrasty i ostrości. W tyle nie zostaje nasz ukochany Eddie Borgo. Choć jak zwykle bransolety z jego kolekcji mają militarny charakter i mogą nie kojarzyć się jednoznacznie z plażową modą. Mimo to, abstrakcyjne z pozoru połączenia uchodzą płazem w każdej letniej stylizacji a outfit wzbogacony o mix letniej biżuterii przestaje być banalny.

Minimalizm w stroju w tym roku został skazany na banicję. Z dodatkami jest podobnie. Celowo dobieraj z pozoru niepasujące do siebie elementy. Zabłyśnij srebrem i złotem. Moda kocha neonowe kolory, kipi bogactwem soczystych barw. Przepych i blichtr to synonimy lata – najpiękniejszej pory roku. Odważ się na szaloną, wakacyjną estetykę.

[nggallery id=1464]

 

2011-07-13T13:20:20+00:0013 lipca 2011|Biżuteria|

Może zainteresuje Cię również: