Strona główna » Blog » Dumna Ilona Felicjańska

Dumna Ilona Felicjańska

W Centrum Medycyny Estetycznej Estetic-Line w Sosnowcu odbyło się spotkanie z pięknymi, silnymi, dumnymi kobietami.

Ilona Felicjańska spotkała się m.in. z aktorką Aleksandrą Prykowską, wokalistką Marzeną Korzonek, a także stylistką Agnieszką Rokosą von Zehfelden i doktor Anetą Franczak-Drygalską. Opowiedziały m.in. o tym, jak pokazać swoją prawdziwą, kobiecą siłę, dbać o siebie w każdym aspekcie oraz nauczyć się zdrowego egoizmu.

Spotkanie odbyło się w ramach akcji społecznej, zainicjowanej przez Ilonę Felicjańską – “Pamiętaj o samokontroli”. “Kampania ma zachęcić kobiety, aby dbały o wszystkie aspekty życia będąc, a zwłaszcza pamiętały o sobie, bo względem siebie powinnyśmy być najważniejsze. To jest tzw. „zdrowy egoizm” – po to, aby być zdrowym dla naszych dzieci i naszych bliskich” – tłumaczy modelka.

Spotkanie rozpoczął występ wokalistki Marzeny Korzonek. „Praca nad moją debiutancką płytą „”33 i pół”, która ukaże się pod koniec listopada – uświadomiła mi, jak ważny jest czas dla siebie, poznanie swoich potrzeb, pozwolenie sobie na poznawanie, przeżywanie, dotknięcie tego, co dla nas istotne. Chciałabym porozmawiać o tym na spotkaniu, poznać wspaniałe, odważne kobiety, które mają odwagę mówić o tym co jest dla nich ważne i realizować swoje cele”.

Na spotkaniu obecne były:

Ilona Felicjńska – modelka, wicemiss Polonia 1993, bizneswoman. Od lat wspierała różne fundacje, głównie te zajmujące się pomocą dzieciom. Bez fałszywego wstydu opowiada o swoich doświadczeniach życiowych i wspomaga inne osoby w trudnej sytuacji. Opierając się na wnioskach, które wyciągnęła ze swoich porażek, zainicjowała akcję „Pamiętaj o samokontroli”.

Aleksandra Prykowska – w telewizji pojawiła się po raz pierwszy w serialu „Usta Usta”. Zagrała m.in. w filmie Mariusza Malca „Oni szli szarymi szeregami”,oraz w serialu Waldemara Krzystka „Sprawiedliwi” .Można ją zobaczyć w Teatrze Narodowym w uwielbianym przez publiczność spektaklu “Księżniczka na opak wywrócona” w reżyserii Jana Englerta. Mogliśmy ją podziwiać również w serialu “Rezydencja” wśród największych osobowości polskiego kina, takich jak Jerzy Zelnik i Grażyna Szapołowska. Na co dzień występuje w serialu “Pierwsza Miłość”, gdzie konkuruje z samą Grażyną Wolszczak.

Marzena Korzonek – zwyciężczyni Finału Szansy na sukces i Konkursu Debiuty na Festiwalu w Opolu, a także międzynarodowego Chanson Festival w Kolonii. Laureatka Nagrody Specjalnej Polskiego Radia, półfinalistka II edycji Idola. Przez tygodnik „Gala” została uznana za nowy, wielki głos polskiej sceny. Dwa utwory w wykonaniu Marzeny: „Modlitwa” i premierowe, napisane dla niej przez Tadeusza Nalepę, „Chcę przytulić Cię” znalazły się DVD (DVD + CD) pt. „Tadeusz Nalepa, Breakaut i Przyjaciele-60-te urodziny” i zebrały bardzo dobre recenzje. Jej utwór „TO MOJA SIŁA” został wybrany na płytę TOPtrendy telewizji Polsat spośród ponad 300 zgłoszeń.

Agnieszka Rokosa von Zehfelden – absolwentka wydziału malarstwa krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych i Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru w Krakowie, członek ZPAP. Od wielu lat pracuje jako stylistka osobista i stylistka wnętrz, projektantka ubioru, kostiumolog, choreograf pokazów mody, stylistka sesji zdjęciowych. Wykładowca rysunku żurnalowego na krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych.

Aneta Franczak Drygalska – Prezes Estetic-Line – Dyplomowany i Certyfikowany Lekarz Medycyny Estetycznej – (Polski Program Certyfikacji Lekarzy Medycyny Estetycznej), Członek Stowarzyszenia Lekarz Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego, Specjalista Chorób Wewnętrznych.

[nggallery id=3648]

2012-10-23T06:45:42+00:0023 października 2012|Świat Kobiet|

Może zainteresuje Cię również: