Dickies x Eastpak

Duch outdooru wniesiony do przestrzeni miasta. Kolekcja Dickies x Eastpak

Dwie kultowe, amerykańskie marki z wieloletnim dziedzictwem, Dickies i Eastpak podzielają wizję dotyczącą jakości, trwałości i autentyczności. Te elementy sprawiłīy, że obydwie, jako idealni partnerzy, połączyły siły do stworzenia wyjątkowej kolekcji. Efekty mówią same za siebie: łącząc funkcjonalność produktów Eastpak z designem inspirowanym klasycznymi ubraniami Dickies, kolekcja prezentuje tę ​​samą jakość i prostotę, która sprawiła, że ​​Dickies jest powszechnie znaną amerykańską marką oferującą odzież roboczą od 1922 roku.
Kolekcja będzie dostępna w 3 klasycznych kolorach Dickies: Dickies Brown Duck, Dickies Black i Dickies Khaki.

PADDED PAK’R
Tradycyjna forma, niezmienna, odkąd została wprowadzona ponad 40 lat temu – to klasyczny Padded Pak’r®, który stanowi idealne tło dla tej kolekcji inspirowanej odzieżą roboczą. Posiada wszystkie cechy charakterystyczne dla ikonicznych ubrań Dickies, w tym wytrzymałą, szytą potrójnie tkaninę diagonalną, podszewkę i funkcjonalne dodatki, takie jak pętle na młotek i metalowe łączenia.
Padded Pak’r (Black, Khaki, Brown Duck) – 319 zł

BUNDEL
Oversize’owa nerka utrzymana w duchu funkcjonalności. Swój wytrzymały wygląd zawdzięcza autentycznym elementom projektu Dickies, takim jak tkaniny diagonalne wykorzystywane w ich odzieży roboczej, klasyczna podszewka w kratkę oraz regulowany pas biodrowy z grubą taśmą dla najwyższego komfortu.
Bundel (Black, Khaki, Brown Duck) – 149 zł

STAND+
Funkcjonalność, prostota i ponadczasowy styl naszej klasycznej torby w połączeniu z wytrzymałymi, potrójnie szytymi tkaninami Dickies. Stand+ jest dostępna w 3 kolorach Dickies, które tworzą tę wyjątkową kolekcję. Posiada dużą, wszechstronną komorę główną z wielofunkcyjnymi kieszeniami, regulowanym paskiem na ramię, wyściełanymi uchwytami do noszenia i logo Dickies x Eastpak.
Stand+ (Black, Khaki, Brown Duck) – 339 zł

Kolekcja jest dostępna w sklepach stacjonarnych i online: Pan Pablo, Selectshop oraz Street Supply.

Podziel się wiadomością:

Polecamy również