Strona główna » Blog » Drużyna Big Star w koszulkach z limitowanej kolekcji Euro 2012

Drużyna Big Star w koszulkach z limitowanej kolekcji Euro 2012

W tym roku czerwiec będzie letnim miesiącem wyjątkowo mocno rozpalonym sportowymi emocjami . Temperatura wzrośnie, a futbolowa gorączka związana z Euro 2012 ogarnie nie tylko fanów piłki nożnej. Dlatego już teraz warto zacząć przygotowania i pomyśleć o tym, co założyć podczas Mistrzostw. Big Star przygotował swoje podpowiedzi.

Wychodząc naprzeciw potrzebom kibiców,  marka Big Star przygotowała specjalną kolekcję damskich i męskich  koszulek z flagami państw, których drużyny staną do walki o podium mistrza.  Każdy może mieć odpowiedni T-Shirt, w którym będzie dopingować swoją ulubioną drużynę w jej narodowych barwach. Kibice mogą wybierać które państwo wyróznią flagą na swoim tshircie . W ofercie Big Star następujące państwa: Włochy, Anglia, Niemcy, Rosja, Francja, Słowacja, Hiszpania, Ukraina i oczywiście Polska.

Jako pierwsi w koszulkach Big Star wystąpili światowej sławy modele: Francisco Lachowski, Brazylijczyk z polskimi korzeniami zajmujący prestiżowe, 16. miejsce w rankingu najlepszych  modeli świata models.com i francuz Willy Cartier muza Jean Paul Gaultier i gwiazda kampanii Givenchy, oraz najpopularniejsi na świecie bliźniacy – Jonathan & Kevin.  Damską wersję prezentuje nie mniej popularna Patrycja Gardygajło – twarz marki Jil Sander, Moschino i Dolce & Gabbana oraz  wschodzące gwiazdy modelingu: Patrycja Walczak i Małgosia Piernik.

Na emocje sięgające zenitu podczas piłkarskiej rywalizacji  marka proponuje zabawne antystresy w kształcie mini koszulek – również z flagami. Wystartowała również specjalna aplikacja na facebooku Big Star, podpowiadająca jak dobrze przygotować się do kibicowania.

[nggallery id=2759]

t-shirt damski – 49,90 zł
t-shirt męski – 59,90 zł

2018-03-14T09:43:12+00:0018 maja 2012|Moda|

Może zainteresuje Cię również: