zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » Drugi etap wyprzedaży w salonach OCHNIK

Drugi etap wyprzedaży w salonach OCHNIK

Elegancka, wyrafinowana, zaskakująca, seksowna, z rockowym pazurem i szalenie modna – wiosenna kolekcja marki OCHNIK teraz nawet 50% taniej.

Już 20 lipca rusza kolejny etap wyprzedaży w  salonach OCHNIK. Zaplanowane na tę okazję rabaty sięgną nawet do -50%. To doskonały czas by upolować wyjątkowe produkty w doskonałych cenach. A co znajdzie się w ofercie?

Elegancka kobieta odnajdzie się w produktach z linii En Mode – zmysłowych, kobiecych i wysmakowanych. Klasycznym modelom nadano tu współczesnego wyglądu poprzez zastosowanie oryginalnych cięć – przykładem może być kurtka ID776W12, teraz w cenie 799,9 zł.

Rebelian Lady to kobieta zbuntowana i jednocześnie glamour. Lina ta, jest mieszanką lat 80 – tych, skinny shape i grounch. Skierowana jest do świadomych siebie kobiet lubiących bawić się modą. Intensywna kolorystyka w połączeniu z energetyczną liną cięć sprawia, że jest to bardzo wyrazista linia. Przykład? Czerwona kurtka ID789W12, dostępna w cenie 599,9 zł.

Miłośniczki niezmiennie modnych motywów zwierzęcych oraz ciepłych kolorów ziemi doskonale odnajdą się w ubraniach z linii Jungle Camp, takich jak sukienka IDSK013 za 999,9 zł.

Biker Line to linia limitowana, skierowana zarówno do kobiet, jak i do mężczyzn lubiących oryginalne stroje z rockowym pazurem. To co ją wyróżnia to intensywne kolory, przeszycia i wzmocnienia na ramionach i łokciach inspirowane modą motocyklową, zamki błyskawiczne, podkreślające charakter linii metalowe emblematy naszywane na skórę oraz unikalna podszewka z ryciną silnika motorowego. Doskonałym przykładem jest kurtka ID802W12 do kupienia za 799,9 zł.

OCHNIK nie zapomniał także o panach, na których również czekają wyjątkowe rabaty. Oprócz Biker Line, mogą wybierać modele z linii Central Park dedykowanej mężczyźnie eleganckiemu, ceniącemu klasykę, jak również z linii Spirit of Nature stworzonej z myślą o mężczyznach ceniących komfort i wygodę.

Ponadto wyprzedażą objęto również liczne modele skórzanych torebek oraz wybrane modele walizek poliwęglanowych.
Zmiana sezonu nie musi oznaczać radykalnej zmiany w obowiązujących trendach, dlatego warto ruszyć na zakupy, gdy wyprzedaże w pełni.

[nggallery id=3050]

2012-07-20T14:11:51+01:0020 lipca 2012|Moda, Świat Kobiet|

Może zainteresuje Cię również: