Strona główna » Blog » Drapowane kreacje od Tadashi Shoji

Drapowane kreacje od Tadashi Shoji

Mamy dobrą wiadomość! W tym sezonie możesz schować żelazko i zapomnieć o prasowaniu! Fałdki, plisy, załamania i marszczenia są teraz na czasie! Jeśli szukasz sukienek w tym trendzie – mamy coś dla Ciebie!

Oryginalnie poupinany materiał dodaje szyku kreacjom! Projektant Tadashi Shoji, którego kolekcje są dostępne w butikach Monaco Fashion Store, przygotował kilka propozycji, w których marszczenia wyglądają za każdym razem inaczej – w zależności od rodzaju tkaniny.

Jeśli jest to lejąca satyna –sukienka wygląda jak grecka toga, a zebrany materiał w pasie podkreśla zgrabną talię. Jeśli masz idealna sylwetkę, możesz sobie pozwolić na sukienkę w kolorze fioletu, marszczoną na całej długości i opinającą ciało jak sukienka bandażowa. Jeśli Twoim atutem są nogi – wybierz sukienkę w kolorze srebra, której zakładki pokazują jedną nogę, a drugą zasłaniają.

Jeśli boisz się drapowań – na początku postaw na marszczona torebkę albo buty, które będą przykuwały wzrok oryginalnymi załamaniami i falbanami. Jeśli jednak przekonał Cię ten trend, zapraszamy do obejrzenia kolekcji Tadashi Shoji.

[nggallery id=325]

Karolina Gliniecka

2010-10-30T10:20:55+00:0030 października 2010|Moda|

Może zainteresuje Cię również: