Strona główna » Blog » Dowiedz się pierwszy, jakie będą trendy!

Dowiedz się pierwszy, jakie będą trendy!

Tylko do 6 października można się jeszcze zgłaszać do udziału w II Kongresie Mody. Ilość miejsc jest ograniczona.

14 października w Łodzi odbędzie się II Kongres Mody – wydarzenie w całości poświęcone wyłącznie branży odzieżowej i obuwniczej. Podczas imprezy będzie można dowiedzieć się m.in. jakie trendy mody będą panowały w przyszłym roku. Zaprezentuje je brytyjskie biuro trendów Mudpie.

Specjalne miejsce zostanie poświęcone targom mody. Uczestnicy otrzymają skondensowaną wiedzę o najważniejszych imprezach wystawienniczych, które zaplanowane są na 2011 rok.
Nie zabraknie też najważniejszych informacji na temat tendencji na rynku, trendów konsumenckich i handlowych, które zaprezentują niezależne instytuty badawcze. Pojawią się też zagadnienia poświęcone nowoczesnym narzędziom marketingowym oraz możliwościom, które daje biznesowi modowemu Internet.
Podczas II Kongresu Mody poznamy laureata konkursu na najlepszy sklep Retail Marketing Awards. Nagrodą w konkursie będzie audyt sklepu o wartości 6 tys. ufundowany przez firmę consultingową Borowiński.

Partnerami II Kongresu Mody są firmy: SARE, Logwin i Polish Product.

Patronami medialnymi są: nasz portal – ModaiJa.pl, Świat Elit, Designteka.pl, GalereieHandlowe.pl, Fashionmedia.pl oraz czasopisma z portfolio wydawnictwa Promedia: Moda damska, Moda męska, Obuwie i Galanteria, Fashionbusiness.pl oraz Producent Odzieży.

Zgłoszenia można nadsyłać do 6 października na adres: biuro@promedia.biz.pl
Dodatkowych informacji udziela Elżbieta Cudnoch, tel. 22 559 39 61

Pobierz zaproszenie na II Kongres Mody

Pobierz formularz zgłoszeniowy na II Kongres Mody

Pobierz agendę II Kongresu Mody

[nggallery id=146]

2018-03-14T12:26:21+00:0029 września 2010|Moda|

Może zainteresuje Cię również: