Strona główna » Blog » Doskonały dźwięk w klasycznej oprawie

Doskonały dźwięk w klasycznej oprawie

Rodzina nausznych słuchawek Rocking Residence rozszerzyła się o nowy model, stworzony z myślą o fanach styku Vintage, którym zależy zarówno na oryginalnym wyglądzie, jak i doskonałym dźwięku. Wygląd modelu Flow nawiązuje do najlepszych wzorców lat 70. i 80. ubiegłego wieku.

Flow to klasyczne słuchawki nauszne, wyposażone w pełny, wygodny (regulowany) pałąk. Zastosowano w nich 40-milimetrowe głośniki, charakteryzujące się impedancją na poziomie 32 Ω oraz reakcją na częstotliwość w zakresie 20 – 20 000 HZ. Na kablu umieszczono pilota do regulacji głośności, który ma wbudowany mikrofon i umożliwia odbieranie połączeń telefonicznych (w zestawie nabywca znajdzie przejściówkę TRRS, dzięki której słuchawki bez problemu współpracują ze zdecydowaną większością dostępnych telefonów i smartphone’ów – m.in. iPhone, BlackBerry, Nokia oraz HTC).

Ale specyfikacja techniczna to nie wszystko – w przypadku Flow również ważne jest klasyczne, eleganckie wzornictwo. Słuchawki łączą w sobie wszystkie zalety stylu Vintage z doskonałym dźwiękiem, będącym efektem zastosowania w nich nowoczesnych i odpowiednio dobranych komponentów.

Co ważne, model Rocking Residence Flow dostępny jest w czterech wersjach kolorystycznych – do wyboru są:
Flow Helios (żółte)
Flow Aura (niebieskie)
Flow Apollo (białe)
Flow Styx (czarne)

[nggallery id=1939]

Cenę słuchawek, które są już dostępne na polskim rynku, ustalono na 149 zł.

2011-11-11T13:44:32+00:0027 września 2011|Modny drobiazg|

Może zainteresuje Cię również: