Pokaz Doroty Goldpoint na Mercure Fashion Night

Strona główna » Blog » Pokaz Doroty Goldpoint na Mercure Fashion Night

Pokaz Doroty Goldpoint na Mercure Fashion Night

Z myślą przede wszystkim o kobietach, Hotel Mercure Gdańsk Stare Miasto zaprosił do współpracy Dorotę Goldpoint. Podczas Mercure Fashion Night 30 marca projektantka zaprezentowała swoją najnowszą kolekcję na sezon wiosna/lato 2017 zatytułowaną SIŁA WOLNOŚCI. Wieczór poprowadziła Monika Zamachowska. Wśród gości obecni byli m.in. Karolina Szostak, dziennikarka i prezenterka oraz aktorka Anna Oberc znana z serialu „Singielka”. O choreografię zadbał Jarek Szado.

W ubiegłym roku został zainaugurowany strategiczny projekt Mercure Fashion Night. Obejmuje on unikalne pokazy mody w hotelach, w harmonii z ludźmi i miejscami. Pierwszy pokaz odbył się w Warszawie. Drugi miał miejsce 8 marca w Mercure Kraków Stare Miasto. Kolejne dwa już wkrótce w stolicy, w Mercure Grand Hotel oraz w Hotelu Mercure Centrum Warszawa.

„Współpracując z modą, podkreślamy nowoczesność naszego designu i brandu, ale też nieustannie myślimy o naszych gościach, bo dla nich to zawsze duża atrakcja – mówi Sylwia Gadomska Dyrektor Regionu Północnego Hoteli marki Mercure & Novotel – Zależy nam, żeby hotel tętnił życiem, stanowił miejsce, które z przyjemnością można odwiedzić, nie tylko będąc w podróży”.

Polska projektantka Dorota Goldpoint zadedykowała najnowszą kolekcję kobietom aktywnym, które realizując swoje pasje i robiąc w życiu to, co kochają – są niezależne. Z myślą o każdej z nich i biorąc pod uwagę różne typy sylwetki, projektantka przygotowała propozycje na każdą okazję, zarówno zawodową jak i towarzyską. SIŁA WOLNOŚCI to refleksja, która jest wyrazem przekonania, że kobieta wolna wewnętrznie to kobieta spełniona, zrealizowana a zatem PIĘKNA.

Dla kobiet aktywnych zawodowo, powstała rozbudowana linia biznes, klasyczna i zarazem kobieca. Dominują w niej biel, granat oraz energetyzująca czerwień. Projektantka nie zapomniała również o ponadczasowym ale i najbardziej eleganckim duecie black & white, który jest niezastąpiony w garderobie każdej kobiety bez względu na porę  roku.

Z kolei w linii koktajlowej i wieczorowej zachwycają najmodniejsze w tym sezonie kolory. Są wśród nich m.in. ekstrawagancka i temperamentna mieszanka czerwieni i pomarańczy. Nie zabraknie też odważnej i soczystej fuksji, która wyparła modny zimą pudrowy róż. Teraz nosimy ją nie tylko na ustach, ale od stóp do głów.

„W mojej kolekcji używam tylko naturalnych tkanin, czyli jedwabi, szyfonów, organzy czy batystu. W wiosennej kolekcji jest też dużo muślinów. Przezroczystości i zwiewność to na pewno kluczowa cecha moich kolekcji. – podkreśla Dorota Goldpoint. To, co dodatkowo wyróżnia wybrane modele to złoty Flaming – symbol wschodzącego słońca i odrodzenia. To idealny motyw na początek wiosny. Zdaniem projektantki uosabia on kobiecą wrażliwość i delikatność”.

Markę Mercure określają: pasja do najwyższej jakości, dbałość o szczegół i umiejętność eksponowania tego, co najlepsze z lokalnych środowisk. „Moda łączy piękno ruchu, fantazję i bogactwo wzornictwa z wytrzymałością i złożonością architektury. To naprawdę potężna forma sztuki. Na tym polega nasza moc autoekspresji. Chcemy tę moc łączyć bezpośrednio z marką hoteli Mercure” – podkreśla Sylwia Gadomska Dyrektor Regionu Północnego Hoteli marki Mercure & Novotel – „Mercure Fashion Night by Dorota Goldpoint” to inauguracja stworzonego przez nas konceptu opartego na tej filozofii.

Na zdjęciach: Dorota Goldpoint, Jarosław Szado, Anna Oberc, Karolina Szostak, Monika Zamachowska, Sylwia Gadomska Dyrektor Regionu Północnego Hoteli marki Mercure & Novotel, Marcin Szymański Brand Manager Mercure & Novotel, Agnieszka Kalinowska Brand PR, Events Manager GH Orbis

2017-04-01T07:03:15+00:00 1 kwietnia 2017|Gwiazdy|

Zostaw komentarz