Strona główna » Blog » Dorota Czaja: Moim zdaniem…

Dorota Czaja: Moim zdaniem…

Na wielką galę wybrałabym…
kreacje jednego z moich ulubionych projektantów Marios Schwab’a, który wie, jak budzić pożądanie i zamienić kobietę w femme fatale. Przy czym robi to z elegancją i w minimalistyczny sposób.

Na co dzień…
stawiam przede wszystkim na wygodę. Uwielbiam jeansy, t-shirt’y i bluzy w każdym wydaniu. Lubie czasem przełamac taki casuallowy look wysoką szpilka i fajną ramoneską, bądź marynarką.

Słucham czytam, oglądam..
Jeżeli mam czas to uciekam do kolejnych książek Harlana Cobena, który od pierwszej do ostatniej strony potrafi trzymać w napięciu, a ja zanim dojdę do końca czytania, mam kilka swoich scenariuszy.
Wybór tego, co słucham, zależny jest od mojego nastroju. Kiedy prowadzę samochód, wybieram Chilli Zet, które uspokaja za kierownicą:), natomiast kiedy jestem w podróży lubię szybkie ,energetyczne kawałki, które pozytywnie mnie nastrajają 🙂

Nie znoszę…
chamstwa i agresji. Nie potrafię przechodzić koło takich spraw obojętnie, czy to na ulicy, czy kiedy widzę coś takiego w programie telewizyjnym.

Uwielbiam…
sprzątać, gotować… ogólnie zajmować się domem. Jestem domatorką i wszystko, co związane z domowym gniazdkiem, to dla mnie radość i zadowolenie 🙂

Moje hasło na dziś lub na całe życie…
Traktuj ludzi tak, jak sam chciałbyś być traktowany 🙂

Dorota Czaja

Dorota Czaja – Ukończyła Warszawską Szkołę Baletową, a następnie Uniwersytet Muzyczny im. F. Chopina. Była tancerką w programach telewizyjnych m.in. „Jaka to melodia”, „Co nam w duszy gra”, „Europa da się lubić”, „Kabaretowy Klub Dwójki” i „Must be the music”. Przez 3 lata występowała w paryskim kabarecie Lido. Doświadczenie na deskach teatru zdobywała między innymi w musicalu „Kwiaty we włosach” (reż. A. Strzelecki), a także operze „Oniegin” (reż. M. Treliński).
Brała udział w wielu międzynarodowych pokazach mody. Zdobyła wiele tytułów Miss piękności, w tym Miss Polski Nastolatek oraz II vice Miss Polonia, a także była choreografem i jurorem konkursu „Miss Polski Nastolatek 2010″ i „Miss Polski Nastolatek 2011″.
W latach 2010/2011 z sukcesem zadebiutowała w roli prowadzącej programu life-style’owo modowego „Przymierzalnia” produkowanego przez Canal+.
Szerokiej widowni dała poznać się w serialu „Tancerze”, w którym wcieliła się w postać głównej bohaterki – Sylwii Szymanowskiej. Aktualnie gra w serialu „Pierwsza Miłość” (postać Iwony Krawiec) emitowanym w telewizji Polsat. Dorota ma na koncie również wiele ról epizodycznych, a Jej dorobek aktorski dynamicznie się powiększa.

2018-03-14T08:14:26+00:007 maja 2013|Moim zdaniem|