Strona główna » Blog » Domowe centrum multimedialne

Domowe centrum multimedialne

Centrum multimedialne WD TV Live Hub o pojemności 1 TB umożliwia zebranie filmów, muzyki i zdjęć w jednym miejscu oraz odtwarzanie plików wideo w rozdzielczości 1080p na telewizorach HD w całym domu

Firma Western Digital, światowy lider w dziedzinie rozwiązań zewnętrznych pamięci masowych i producent popularnej serii odtwarzaczy multimedialnych WD TV, przedstawia WD TV Live Hub. Nowe urządzenie to centrum multimedialne wyposażone w dysk sieciowy o pojemności 1 TB i odtwarzające filmy w rozdzielczości Full-HD (1080p). Dzięki takiemu połączeniu, użytkownicy otrzymują swobodę odtwarzania własnych materiałów multimedialnych na dowolnym ekranie w domu. Centrum multimedialne WD TV Live Hub zawiera również nowe, niespotykane dotąd w rodzinie produktów WD TV, funkcje – m.in. możliwość kontaktowania się ze znajomymi w serwisie Facebook.

Urządzenie WD TV Live Hub odtwarza szeroką gamę plików multimedialnych, w tym popularne formaty materiałów wideo w wysokiej (1080p) rozdzielczości: .mkv, .mp4 i .mov. Zintegrowany, cichy dysk twardy o niewielkich gabarytach i pojemności 1 TB umożliwia zebranie wszystkich cyfrowych plików multimedialnych, pochodzących z różnych źródeł w jednym miejscu. Wydajność tego dysku zapewnia płynne i bezbłędne odtwarzanie w najwyższej rozdzielczości. Użytkownicy mogą z łatwością przenosić cyfrowe dane na dysk wewnętrzny z folderów współdzielonych umieszczonych na komputerach PC i Mac połączonych w sieć, jak i bezpośrednio, z zewnętrznych dysków twardych, pendrivów, kamer lub aparatów, podłączonych do jednego z dwóch gniazd USB. Oprócz tego, można przesłać strumieniowo pliki wideo z domowych dysków sieciowych wyposażonych w serwer DLNA/UPnP™ (np. dysków do sieci domowych My Book Live).

Urządzenie WD TV Live Hub to również serwer multimedialny, który umożliwia strumieniowe przesyłanie plików wideo w rozdzielczości HD, muzyki oraz fotografii z wbudowanego dysku twardego do dowolnego telewizora lub urządzenia multimedialnego kompatybilnego z protokołami DLNA/UPnP połączonego w domową sieć, w tym m.in. do odtwarzaczy multimedialnych WD TV Live HD, telewizorów, odtwarzaczy płyt Blu-ray™, oraz konsol Xbox 360® i PlayStation®3. Dzięki WD TV Live Hub można także przesyłać pliki wideo do iPadów, iPhone’ów oraz smartfonów opartych na systemie Android, korzystając z odpowiednich aplikacji zewnętrznych.

WD TV Live Hub obsługuje wyjątkową funkcję integracji z serwisem Facebook, dzięki której użytkownicy mogą przesyłać fotografie i pliki wideo do własnego profilu, aktualizować swój status, wyświetlać własną tablicę lub widzieć najnowsze wiadomości swoich znajomych – wszystko to na dużym ekranie. Oprócz tego, urządzenie WD TV Live Hub umożliwia wyświetlanie filmów HD tworzonych przez użytkowników YouTube™, a także przeglądanie fotografii w serwisie Flickr®. Użytkownicy mogą również korzystać z lokalnych i międzynarodowych prognoz pogody z AccuWeather.com®, oraz oglądać codzienne podcasty wideo MediaFly® z CNN®, NBC®, MTV® i ESPN®. Funkcje personalizacji WD TV Live Hub umożliwiają dostosowywanie tła ekranów i dobór tematów interfejsu użytkownika, a także zapisywanie ulubionych pozycji i wystawianie ocen dla przechowywanych materiałów. Dla łatwiejszego wprowadzania tekstu podczas korzystania z Facebooka czy YouTube’a, do urządzenia można podłączyć przewodowe i bezprzewodowe klawiatury USB.
„WD TV Live Hub umożliwia stworzenie osobistego odtwarzacza multimediów, które przeniesie całą multimedialna kolekcję i najlepsze materiały z witryn internetowych na największy ekran w domu,” twierdzi Dale Pistilli, wiceprezes ds. marketingu produktów marki WD. „Dzięki WD TV Live Hub, konsumenci mogą doświadczyć wielu nowych wrażeń podczas korzystania ze swojego centrum rozrywki, przesyłając cyfrowe treści multimedialne do wielu pomieszczeń w domu. Oznacza to, że mogą np. w salonie odtwarzać film z YouTube na telewizorze HD i jednocześnie przeglądać zdjęcia z wakacji w innym pokoju.”

[nggallery id=309]
2018-03-14T12:16:36+00:0028 października 2010|Modny drobiazg|

Może zainteresuje Cię również: