zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » Dolce Vita z marką INTIMISSIMI – wideo

Dolce Vita z marką INTIMISSIMI – wideo

W atmosferze wakacyjnego lenistwa i błogiego wypoczynku, w otoczeniu winnic i ceglanych murów włoskiej rezydencji odbyła się sesja fotograficzna prezentująca wiosenno-letnią kolekcję dzianinowych produktów marki Intimissimi.

Kolekcja Knitwear Spring Collection 2012 marki Intimissimi to jak zwykle niezwykle zmysłowe, delikatne i kobiece propozycje sweterków, bluzek, spodenek, itp. Utrzymane w stonowanych kolorach ziemi i pastelach wpisują się w krajobraz pełen gajów oliwnych i winorośli. Delikatny, kobiecy charakter ubrań został podkreślony przez romantyczne stylizacje. Nie brak tu jednak humoru i drapieżności. Swoboda, naturalność, ale i zalotność modelki, Vivi Vadal, doskonale współgra z niepozbawioną uwodzicielskości kolekcją.

W promieniach słońca Toskanii na pierwszy plan wysuwa się lekkość dzianin w wiosenno-letnim wydaniu. Inspirowane stylem retro wzory i fasony dopełniają wyjątkowość kolekcji. Zdjęcia, doprawione południowym szaleństwem i zmysłowością, w pełni oddają charakter marki i nastrój zbliżającej się wiosny.

Przed Wami niezwykle klimatyczny i zmysłowy film z sesji

2012-03-05T12:55:57+01:005 marca 2012|Moda|

Może zainteresuje Cię również: