Doda otwiera klub gayfriendly

Królowa Doda, Drag Queen, futurystyczny wystrój i mnóstwo różowych kreacji. Tak bawiono się na otwarciu nowego miejsca na klubowej mapie stolicy – Show Clubu.

Uroczyste otwarcie Show Clubu – wyjątkowego i futurystycznego klubu gayfriendly, jak piszą jego właściciele – odbyło się w piątkowy wieczór, 07. stycznia. Ciekawostką jest fakt, że jeden z barów dedykowano Królowej polskiej sceny muzycznej, Dodzie, która miała, jak czytamy na oficjalnej stronie klubu, swój udział w tworzeniu tego niepowtarzalnego i wyjątkowego miejsca. Nic zatem dziwnego, że to właśnie Doda była główną atrakcją wieczoru otwarcia, gwiazdą tzw. „Bad strefy”, w której pojawiła się w towarzystwie polskich drag queen. Skandalizująca królowa sobowtórów, Dżaga, jest zresztą twarzą Show Clubu.
Już tylko po takim wstępie można się domyślać, co działa się na otwarciu i czym może nas Show Club zaskoczyć w przyszłości.

[fusion_builder_container hundred_percent=”yes” overflow=”visible”][fusion_builder_row][fusion_builder_column type=”1_1″ background_position=”left top” background_color=”” border_size=”” border_color=”” border_style=”solid” spacing=”yes” background_image=”” background_repeat=”no-repeat” padding=”” margin_top=”0px” margin_bottom=”0px” class=”” id=”” animation_type=”” animation_speed=”0.3″ animation_direction=”left” hide_on_mobile=”no” center_content=”no” min_height=”none”][nggallery id=561][/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]

Podziel się wiadomością:

Polecamy również