zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » Dobre książki i kawa z… Erikiem-Emmanuelem Schmittem

Dobre książki i kawa z… Erikiem-Emmanuelem Schmittem

17 tysięcy czytelników zażądało 17 autorów… i tak powstaje pierwszy w Polsce program spotkań autorskich odpowiadający rzeczywistym potrzebom czytelniczym – Dobre książki i kawa z…

Eric-Emmanuel Schmitt, laureat literackiej Nagrody Goncourtów, przyjeżdża na premierę swojej nowej powieści Kobieta w lustrze, która ukaże się w księgarniach 23 lutego.

Z tej okazji Wydawnictwo ZNAK zaprasza na inaugurację cyklu: Dobre książki i kawa z… Erikiem-Emmanuelem Schmittem.

We wtorek 21 lutego o godzinie 14.30 w Cafe Kulturalna w Warszawie odbędzie się konferencja prasowa promująca najnowszą książkę Erica-Emmanuela Schmitta ”Kobieta w lustrze”. W konferencji wezmą udział: Eric-Emmanuel Schmitt, Jacek Dehnel oraz Agnieszka Wolny-Hamkało.

21 lutego o godz. 18 zapraszamy na spotkanie z Erickiem-Emmanuelem Schmittem, które odbędzie się w salonie Empik Megastore w Warszawie (ul. Marszałkowska 116/122).

Na drugie spotkanie zapraszamy 22 lutego o godz. 17 do Biblioteki Śląskiej w Katowicach (Plac Rady Europy 1). Wstęp wolny na obydwa spotkania!

Eric-Emmanuel Schmitt będzie pierwszym autorem wybranym przez samych czytelników w ramach projektu: „Dobra Książka i Kawa z…” organizowanego przez DKK (Dyskusyjne Kluby Książki) w 2012 roku. Projekt zakłada spotkania z ulubionymi autorami na zaproszenie samych czytelników. W czasie spotkań laureat Nagrody Goncourtów opowie czytelnikom o pracy nad swoją najnowszą powieścią Kobieta w lustrze.

Uwaga: My również przygotowaliśmy sympatyczną niespodziankę z… Erikiem-Emmanuelem Schmittem specjalnie dla Czytelniczek i Czytelników serwisu ModaiJa.Pl Szczegóły już wkrótce!

2018-03-14T09:56:41+01:0012 lutego 2012|Kultura|

Może zainteresuje Cię również: