zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » Długie włosy na zawołanie

Długie włosy na zawołanie

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, Racoon Polska dołączył do swojej bogatej oferty nową metodę przedłużania włosów:  PREMIUM LINK.

Proponowane przez Racoon gotowe pasemka do przedłużania są odpowiedzią na zapytania klientów o tego typu produkt. Salony fryzjerskie i osoby przedłużające włosy tą metodą miały możliwość zakupienia gotowych pasemek, lecz nie spełniały one najwyższych standardów. Metoda PREMIUM LINK Racoon to udoskonalona przez laboratorium Racoon International znana już tzw. metoda “tulejkowa”. Miejsca połączenia (tulejka) zostało tak zaprojektowane, aby zakładanie pasemka było łatwe, komfortowe i ergonomiczne, ale przede wszystkim bezpieczne dla włosów klientki. Przede wszystkim udało się całkowicie wyeliminować niebezpieczeństwo mechanicznego uszkodzenia włosów przez niczym nie chronioną metalową tulejkę.

Innowacyjność przygotowania pasemka polega na pełnym zabezpieczeniu elementu łączącego (tulejki), która pokryta jest materiałem bezpiecznym dla włosów klientki. Pasemka Premium Link Racoon zakłada się bardzo szybko. Pełne przedłużenie włosów trwa ok. 40 minut.
Niewątpliwą zaletą tej metody jest możliwość bezpiecznego i szybkiego podciągania pasemek po pojawieniu się widocznych odrostów. Zastosowana tulejka nie wymaga wymiany, a włosy nie potrzebują żadnej regeneracji. Pasemka nie trzeba zdejmować, wystarczy przesunąć je w kierunku skóry głowy. Wielokrotne zakładanie, zdejmowanie czy przesuwanie pasemek jest całkowicie bezpieczne dla włosów klientki.
Rozwiązania takie jak Premium Link sprawiają ,że każda kobieta może szybko poprawić swój wygląd, przedłużając włosy nawet do 50 centymetrów i cieszyć się pięknymi włosami jeszcze dłużej dzięki możliwości przesuwania pasemek do góry.

W systemie Racoon Premium Link dostępne są najwyższej jakości włosy naturalne Racoon EURO w 2 wersjach pasemek. Grubsze pasma i większe łączenia idealnie nadadzą się do wykonania pełnego przedłużenia, a cieńsze pasma i mniejsze łączenia pomogą zagęścić włosy w okolicach przedziałka i skroni.

stylizacja Racoon

2018-03-14T10:38:26+01:0020 sierpnia 2011|Uroda|

Może zainteresuje Cię również: