mieszkańcy Beverly Hills

Dlaczego zamożni mieszkańcy Beverly Hills zastawiają przedmioty w lombardzie?

Lombard nie zawsze musi kojarzyć się z zastawianiem przedmiotów, gdy ich właściciel nie ma już co do garnka włożyć. W pełnym luksusu i blichtru Beverly Hills do lombardu przychodzą sławni i bogaci, aby sprzedać pamiątki po gwiazdach, rekwizyty filmowe, czy nietrafione prezenty w postaci drogocennej biżuterii. Czarujący i charyzmatyczny Yossi Dina jest właścicielem The Dina Collection – miejsca, gdzie pojawia się elita Hollywood po to, by ubić interes. W programie „Lombard w Beverly Hills” Yossi odkryje przed Wami fascynującą kolekcję pamiątek, wyjątkowej biżuterii i dzieł sztuki. „Lombard w Beverly Hills” już od 6 stycznia w dni powszednie o godzinie 21:00 i 21:30 na kanale CBS Reality.

W 1. sezonie „Lombardu w Beverly Hills” w rękach Yossiego i jego olśniewających asystentek znajdzie się żeliwny klucz, którym posługiwał się światowej sławy iluzjonista Harry Houdini. Widzowie będą mogli także zobaczyć wyjątkowy obraz stworzony przez  samego Michaela Jacksona. Do lombardu przyniesiony zostanie bodajże najważniejszy rekwizyt z filmu o legendarnym Jamesie Bondzie – pistolet, w którym zamiast nabojów kryje się mnóstwo hollywoodzkich opowieści.

Już wkrótce przekonacie się na własne oczy się, że w ofercie The Dina Collection znajduje się gitara Jimiego Hendrixa z własnoręcznym podpisem artysty, kostiumowa biżuteria Marylin Monroe, a także nóż z filmu „Krzyk” z metką prosto z horroru. Szczególne miejsce zajmuje prawdopodobnie najsłynniejszy filmowy palec wszechczasów… z filmu „ET”!

Zaglądajcie do słynnego „Lombardu w Beverly Hills” na CBS Reality już od 6 stycznia w dni powszednie o godzinie 21:00 i 21:30 (podwójne odcinki).

Beverley Hills Pawn 2

Beverley Hills Pawn 3

Podziel się wiadomością:

Polecamy również