na rzęsach

Dlaczego nie warto oszczędzać na rzęsach?

Sztuczne rzęsy są ostatnio bardzo popularne. Dzięki nowoczesnym metodom zagęszczania rzęs z pomocą rzęs sztucznych możemy doklejać nowe rzęsy bez obciążania naturalnych. Ważna jest nie tylko sama technika, ale również jakość używanych przez kosmetyczkę sztucznych rzęs.

Nie warto oszczędzać na rzęsach do przedłużana i zagęszczania, ponieważ niskiej jakości sztuczne rzęsy nie tylko będą nienaturalnie wyglądać, ale również mogą być znacznie trudniejsze do zakładania. Profesjonalne stylistki rzęs wiedzą, że jedynie wysokiej jakości rzęsy sztuczne mogą imitować naturalne rzęsy. Dzięki zastosowaniu takich materiałów jak jedwab, czy włosie norki rzęsy są znacznie delikatniejsze i zachowują się jak naturalne rzęsy. Popularne są zwłaszcza jedwabne rzęsy oraz rzęsy norki. Są wyjątkowo lekkie i łatwiejsze w aplikacji. Mają profilowanie, które jest zgodne z tym, jak rosną naturalne rzęsy. Dają też nieporównywalnie lepszy i bardziej naturalny efekt, niż rzęsy wykonane z innych materiałów, nie rzadko dużo tańsze. Dodatkowo droższe rzęsy można dobrać w różnej długości, dzięki czemu lepiej nam będzie dopasować je do naturalnych rzęs.

Jakie rzęsy wybrać?

W zależności od okazji możemy wybrać wyżej wspomniane jedwabne rzęsy i rzęsy norki, ale dostępne są również rzęsy kępki oraz nadal bardzo popularne rzęsy na taśmie i rzęsy na pasku.

Profesjonalne rzęsy od Proffesional Lashes można znaleźć na stronie: http://professional-lashes.pl/

Na tej samej stronie: http://professional-lashes.pl/ można znaleźć również ofertę obejmującą profesjonalne rzęsy do zagęszczania oraz kępki rzęs, idealne do makijażu wieczorowego oraz ślubnego.

Sztuczne rzęsy – kiedy zdecydować się na jedwabne rzęsy a kiedy na rzęsy na taśmie

Jedwabne rzęsy są o wiele droższe niż rzęsy na taśmie. Są to rzęsy, które można założyć sposobem 1:1 lub mogą być nakładane jako rzęsy kępki. Powinny być zakładane przez profesjonalistkę, ponieważ samodzielnie będzie nam trudno dokładnie przykleić każdą pojedynczą rzęsę pomiędzy naturalnymi rzęsami. Ponadto należy zrobić to równo, by linia rzęs była jednostajna. Sztuczne rzęsy takie jak rzęsy na taśmie mogą być zakładane przez nas samodzielnie. Wystarczy jeden koniec paska z rzęsami przykleić na początku linii rzęs i dopychając lekko palcem przytwierdzić go przy linii rzęs. Rzęsy a taśmie na pewno sprawdzą się jako jednorazowy sposób na powiększenie oczu, optyczne wydłużenie rzęs oraz wykończenie bardzo wyrazistego makijażu. Tego typu rzęsy na pewno przyciągną wzrok, ale są zbyt ciężkie do noszenia na co dzień. Rzęsy te nie utrzymają się przez dłuższy czas i nie są odporne na wodę. Będą idealne do jednorazowej aplikacji na imprezę lub ślub. Rzęsy 1:1 z kolei można nosić nawet do miesiąca i uzupełniać w razie potrzeby.

Podziel się wiadomością:

Polecamy również