wakacje życia

Zafunduj swojemu psu wakacje życia. Wystarczy, że masz na zbyciu 74.000 dolarów.

Piękny jest świat, w którym kobiety, mężyźni, dzieci i zwierzęta mają równe prawa. Skoro zatem my możemy sobie pojechać do zalanego pseudo turystami Egiptu czy Turcji, to czemu by nie zafundować luksusowych wakacji all-inclusive i naszym czworonogom? Najdroższy na świecie pakiet dla psów kosztuje 74.000 dolarów, ale za to w cenie mamy gadżety od Louis Vuitton i Bottega Veneta!

Mnóstwo hoteli, uzdrowisk, kurortów czy gospodarstw agroturystycznych nie tylko na świecie, ale już i w Polsce zapewnia, że „zwierzęta są mile widziane”. Są też tylko dla nuch przezaczone psie i kocie hotele czy uzdrowiska (tego akurat chyba jeszcze u nas nie ma). Jeżeli jednak chcesz zapewnić swojemu psiakowi naprawdę niezapomniane przeżycia, to polecamy najbardziej spektakularne, luksusowe wakacje dla psów w hotelu Paw Seasons w Bristolu. To święto to dzięki uprzejmości www.VeryFirstTo.com, która niedawno sprzedała najlepsze wakacje dla ludzi – odwiedzając każde miejsce Światowego Dziedzictwa w ciągu dwóch lat za 960 000 funtów (1,5 miliona dolarów) za parę.

Dwa tygodnie niezapomnianej zabawy, rozpieszczania i luksusów, na które być może Ty sam nie możesz sobie pozwolić, kosztują w tym hotelu około 74.000 USD (47.000 GBP).

Co dostajemy w pakiecie? Odbiór z lotniska przez hotelowego szofera, domek dla psa będący repliką jego własnego domu (dzięki czemu podobno zwierzak nie tęskni za domem), osobistego szefa kuchni, spacery po plaży i okolicach, sesje biegowe z Mistrzem Wspólnoty i Świata Dai Greene, lekcje psiego surfingu, doradztwo… personalne (!), sesje reiki, spa i pielęgnacji, luksusową garderobę, w tym m.in. obrożę marki Louis Vuitton oraz smycz marki Bottega Veneta.

Nie zapomniano o właścicielach psów. Ci otrzymają statuetkę psa z brązu na samochód oraz portret psa artysty Jo Chambersa.

Prawda, że piękny jest świat, w którym każdy na wszystko może sobie pozwolić? Kobiety, mężyźni, dzieci i zwierzęta…

aka

wakacje życia

 

wakacje życia

źródło: Very-First-To

Podziel się wiadomością:

Polecamy również