zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » DIPLOMATIC FASHION SHOW

DIPLOMATIC FASHION SHOW

Duet projektantów Ewa i Piotr KRAJEWSCY przygotowuje nową kolekcję. Tym razem Ewa i Piotr posunęli się dalej, zaprojektowali linię DIPLOMATIC FASHION, inspirując się wizerunkiem polskich polityków oraz protokołem dyplomatycznym.

W ten wspaniały wieczór, podczas którego zaprezentowano zostanie nowa kolekcja, wprowadzą nas Iwona Guzowska, 7-krotna Mistrzyni Świata w kick-boxingu i boksie zawodowym oraz Jacek Borkowski popularny aktor serialowy, filmowy i teatralny.

Podczas wieczoru na scenie wystąpi gość muzyczny Natalia Krakowiak. W 2009 zakwalifikowała się do koncertu „Debiuty” na XLVI Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Za wykonanie piosenki Budki Suflera
Jest taki samotny dom została jego laureatką i otrzymała Nagrodę im. Anny Jantar.

Na to niespotykane wydarzenie zostaną zaproszeni goście ze świata polityki i show-biznesu, by móc zobaczyć jakie propozycje mają dla nich Ewa i Piotr Krajewscy. Z pewnością nie będzie to tylko prezentacja najnowszej kolekcji. Będzie to spotkanie polityki ze światem mody i show-biznesu. Te dwa światy spotkają się, by stworzyć niezapomniany spektakl, przepełniony emocjami, eksplozją barw i nastrojów.

Wszystko to w pięknym otoczeniu w miejscu, w którym wszystko może się zdarzyć. Na warszawskiej Pradze, w dawnej wytwórni wódek Koneser działa dom sztuk wszelakich – Dorum Art. Miejsce, które powstało z miłości do sztuki. Fabryka Kształtów i Barw to miejsce, gdzie powstają pomysły na piękno zaklęte w szkle. Prowadzone przez Katarzynę Czajka .

Duet Ewa i Piotr Krajewscy jest gwarantem niezapomnianych doznań estetycznych. Wszystkie suknie coctailowe i wieczorowe są inspirowane światem polityki. W ten sposób powstały zupełnie niezwykłe, wyjątkowe kreacje – specjalnie na tę okazję. Stroje są dopełnieniem emocji.

– Kiedy tworzę kolekcje, mój mózg pracuje na najwyższych obrotach. Uruchamiają się niezbędne do tej pory obszary mojej wyobraźni. – mówi Piotr Krajewski
– Polityka ma w sobie jakąś magię i właśnie tą magię staramy się przekazać w naszej kolekcji – dodaje Ewa Krajewska.

Kreacje prezentować będą piękne i profesjonalne modelki z agencji JOOST. Makijaże modelkom wykonają: Anna Rukat i Aleksandra Bucholc, wizażystki które współpracują z Krajewskim przy kalendarzu marzeń 2012. Fryzury wystylizuje Żaneta Pawlak DWUKROTNY MISTRZYNI POLSKI w dziedzinie przedłużania i zagęszczania włosów (2010 r. i 2011 r.) z atelier Art of Hair .
Druk przygotował partner Krajewskich Dom Druku Modan, grafiką opiekował się partner Undicom.pl .
Krajewscy współpracują od dłuższego czasu z Bud-System, J&G Global Holding.

Podczas wieczoru będą do wylosowania cenne nagrody: 3 podwójne weekendy w Ranczo Radosław, masaże w Masażowym Świecie Magdaleny Branickiej, sesja zdjęciowa u Michała Czajka, nauka makijażu u Aleksandry Bucholc.

Fotorelację z pokazu znajdziecie oczywiście w naszym serwisie, który jest patronem medialnym pokazu dyplomatycznej kolekcji Ewy i Piotra Krajewskich.

Ewa i Piotr Krajewscy, foto:Krzysztof Werema

2018-03-14T11:02:02+01:0024 czerwca 2011|Moda|

Może zainteresuje Cię również: