Strona główna » Blog » Digel laureatem Gali Moda&Styl

Digel laureatem Gali Moda&Styl

Podczas XIII edycji „Gali Moda&Styl”, która odbyła się 19 grudnia 2010 w warszawskim hotelu Sheraton tytuł najlepszej firmy w kategorii „odzież dzienna męska” zdobyła marka Digel. 13- tka dla Digla okazała się być szczęśliwa, bo jako zwycięzca otrzymał statuetkę „&” (Enda) i uznanie publiczności.

Jurorzy, wśród których zasiadało wiele znakomitości, w tym także mężczyźni znani z dobrego stylu (np. dziennikarz Tomasz Kammel, choreograf Agustin Egurrola, projektant Michał Starost i wielu innych) , docenili Digla za niebanalne podejście do mody. Niebanalne, ale trzymające się w ryzach trendów i współczesnego stylu. Kolekcja „wiosna/lato 2011” zdecydowanie wyróżniała się brakiem kompleksów, odwagą w używaniu koloru i zdrową dawką nonszalancji, której polscy mężczyźni wciąż jeszcze się uczą.

Uwagę przykuwały piękne i przemyślane detale, kontrastowe guziki, łaty, kolorowe chusteczki. I choć na oldskoolowe kratki i paski potrzeba trochę odwagi, to już subtelne i świeże pastele były dla każdego, nic dziwnego zatem, że prezentujących je modeli pożegnano gromkimi oklaskami. Ubiory zostały uzupełnione doskonale pasującym do nich obuwiem Badura, które, podobnie jak i garnitury Digla, już dawno podbiło serca polskich mężczyzn.

2018-03-14T11:56:40+00:0019 stycznia 2011|Moda, Styl|

Może zainteresuje Cię również: