Dieta surowa, która jest smaczna!

Jak często zastanawiasz się, czy to, co właśnie jesz wyjdzie Ci na zdrowie? Czy to możliwe, że większość tradycyjnych potraw, jakie jemy na co dzień ma się nijak do zdrowego odżywiania? Niestety tak. Niewłaściwe odżywianie przyczynia się bywa nie tylko powodem naszego złego samopoczucia, ale może również prowadzić do poważnych schorzeń.

Autorzy ebooka „Dieta surowa, która jest… smaczna!” przedstawiają sposób, dzięki któremu możesz płynnie przejść z dotychczasowej diety na naprawdę zdrowe odżywianie się oparte na owocach i warzywach. A jeżeli chcesz się przekonać, jak daleko Ci do zdrowej diety, spójrz na poniższy spis:

Tego lepiej nie jeść i nie pić
Przede wszystkim cukier i produkty w skład których wchodzi, takie jak dżem, różnego rodzaju galaretki, lody, ciasta, landrynki, guma do żucia, napoje słodzone cukrem, soki słodzone cukrem, owoce, owoce konserwowane za pomocą syropu cukrowego.

[fusion_builder_container hundred_percent=”yes” overflow=”visible”][fusion_builder_row][fusion_builder_column type=”1_1″ background_position=”left top” background_color=”” border_size=”” border_color=”” border_style=”solid” spacing=”yes” background_image=”” background_repeat=”no-repeat” padding=”” margin_top=”0px” margin_bottom=”0px” class=”” id=”” animation_type=”” animation_speed=”0.3″ animation_direction=”left” hide_on_mobile=”no” center_content=”no” min_height=”none”]

Sergey Karpov, Dieta surowa, która jest... smaczna!

Keczup, musztarda, ostre sosy pomidorowe.
Bardzo słone produkty: chipsy, solone orzeszki, krakersy itp. O skutkach ubocznych soli pisałem w części pierwszej.
Wyroby z białego, przetworzonego przemysłowo ryżu.
Jedzenie mocno smażone.
Tłuszcze nasycone i oleje hydrogenizowane.
Margaryna.
Masło hydrogenizowane.
Kawa, napoje kawowe, herbata, alkohol, mleko.
Nikotyna.
Wieprzowina i wyroby z niej.
Jakiekolwiek ryby wędzone.
Jakiekolwiek wędzone mięso, szynki, kiełbasy itp.
Hot dogi, hamburgery, kanapki z mięsem.
Kurczaki hodowane na hormonach (stymulatorach wzrostu).
Zupy konserwowane i koncentrowane.
Wyroby z białej mąki (chleb biały, ciasta, ciasteczka, torty, krakersy, wafle, makaron, spaghetti itp.).
Zażywanie leków (aspiryna, środki nasenne, przeciwbólowe, antyhistaminowe) bez konsultacji z lekarzem.

Ile pozycji znajduje się w Twojej codziennej diecie? Czy to nie przerażające? Porady, jak to zmienić, jak temu zaradzić znajdziesz w „Dieta surowa, która jest… smaczna!”.

W książce znajdziesz też opisy wielu owoców i jarzyn.
Samą książkę znajdziesz – w promocyjnej cenie! – tutaj.

Możesz też pobrać darmowy fragment poradnik bezpośrednio z naszego serwisu![/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]

Scroll to Top
Scroll to Top