zegarmistrzlodz.com.pl

Strona główna » Blog » DIANE kolekcja wiosna-lato 2012

DIANE kolekcja wiosna-lato 2012

Z prawdziwą przyjemnością prezentujemy nową kolekcję Diane, polsko-francuskiej marki należącej do Diany Tadjuideen.

Francuska projektantka o polskich korzeniach. Modelka. Współpracuje z butikami na Lazurowym Wybrzeżu oraz w Hiszpanii. Od niedawna jej kolekcje dostępne są w Polsce. Współtwórcą kolekcji wiosna/lato 2012 jest Kamila Król (Cruel).

Twórcą marki Diane jest absolwentka paryskiej szkoły biznesowej, francuska modelka, Diana Tadjuideen, która zadebiutowała kolekcją letnią na rok 2010 dostępną w ekskluzywnych butikach na lazurowym wybrzeżu: w Saint Tropez: Hotel du Chateau de la Messardiere i Nikki Beach, w Monaco: Monte Carlo Beach oraz w Barcelonie.

Pokaz mody kolekcji Diane podczas zeszłorocznego festiwalu w Cannes emitowany był m.in. w programie Oliwiera Janiaka „Co za tydzień” na antenie TVN.

Kolekcja wiosna/ lato 2012
Projekty i realizacja: Kamila Król i Diana Tadjuideen.

Kolekcja jest uniwersalna, każdy element można dopasować do dowolnej stylizacji, w zależności od akcesoriów. Dlatego funkcjonalność kolekcji jest jednocześnie dzienna i wieczorowa.

Wszystkie tkaniny, wśród nich wysokiej jakości jedwab, oraz elementy wykończenia zostały sprowadzone z Paryża. Projektantka dołożyła szczególnych starań do selekcji tkanin o najwyższych walorach estetycznych. Piękne kolory i miękka struktura są charakterystycznymi cechami kolekcji.

[nggallery id=2858]

Ubrania można przymierzyć w MokoLoko na Mokotowskiej w Warszawie.

2012-06-01T09:48:47+01:001 czerwca 2012|Moda|

Może zainteresuje Cię również: