Strona główna » Blog » Designerskie i ekstrawaganckie party!

Designerskie i ekstrawaganckie party!

Zuo Corp, Nenukko oraz Wiola Wołczyńska, czyli jedni z najciekawszych młodych projektantów, 15 września, w wyjątkowej przestrzeni Centrum Artystycznego M25 w Warszawie, zaprezentowali kolekcje jesień/zima 2011/12 podczas Fashion Found First Runway.

Zuo Corp czyli Bartek Michalec i Dagmara Rosa pokazali kolekcję, która została uznana za jedną z najbardziej zaskakujących podczas majowej edycji Fashionphilosophy Fashion Week Poland. Nenukko w swojej kolekcji „Darkness requires white spots” pokazało jak osiągnąć ponadczasowy styl łącząc futuryzm z folklorem, zaś Grey Label Wioli Wołczyńskiej to przepis na świetne dzianiny o awangardowym i wyrazistym charakterze.

Szczypty smaku i orzeźwienia dodały wszystkim pokazom stylowa MARTINI® Soda (aperitif stworzony na bazie wermutu MARTINI® Rosato lub MARTINI® Bianco zmieszany z wodą sodową) i wyrafinowane MARTINI® Bianco Royale (koktajl składający się w 50% z wermutu MARTINI® Bianco oraz MARTINI® Prosecco), a także zapewniły odpowiedni poziom zabawy na after party pokazu mody, na którym pojawiły się m.in. Olga Frycz , Anna Czartoryska, Magda SteczkowskaJaga Hupało.

Organizatorem imprezy Fashion Found First Runway była Lucy Seremak i Fashion Management Uczelni im. Łazarskiego, patronem medialnym – nasz serwis ModaiJa.Pl.

Zobacz również: fotorelacja z pokazu Fashion Found First Runway

[nggallery id=1894]
2018-03-14T10:28:34+00:0020 września 2011|Gwiazdy|

Może zainteresuje Cię również: