Denimowa jesień - ModaiJa

Denimowa jesień

Strona główna » Blog » Denimowa jesień

Denimowa jesień

Denim zwiastuje modną zmienność, ukazuje inny wymiar stylu. Tej jesieni w RESERVED jeans powraca w najlepszym wydaniu!

W nadchodzącym sezonie RESERVED prezentuje wyjątkową, denimową kolekcję. W ramach kampanii BEAUTIFUL STORY, jeansowe stylizacje prezentuje twarz jesiennej kampanii marki, światowej sławy modelka Sasha Pivovarova. Prezentowana przez nią kolekcja to jeansowa klasyka w bardzo nowoczesnym i kobiecym ujęciu.

Denim to uniwersalny i ponadczasowy materiał. Początkowo jachtowe płótno obecnie powracające jako nowosezonowy trend w odmiennej odsłonie.

Klasyczne spodnie w wersji slim fit czy super modne w tym sezonie flary w barwie od ciemnego, nasyconego granatu po odcienie niebieskiego i błękitu to absolutne must have nadchodzącej jesieni.

Kobieca wizja jeansu to również spódnice – proste klasyczne, a la bombka, z podwyższoną talią. W kolekcji odnajdujemy również klasyczne kurtki jeansowe i denimowe koszule, które w damskim wydaniu prezentują się niezwykle sexy.

Jachtowa tkanina pozwala na modną zabawę stylem. Podkreśla kobiecość i dziewczęcość dając równocześnie poczucie luzu i nieskrępowania- i właśnie o to chodzi w modzie, i właśnie taki jest jeans tego sezonu w RESERVED!

[nggallery id=1918]

2011-09-24T11:45:15+00:00 24 września 2011|Moda|