Delikatny jedwab w trzeciej odsłonie kolekcji Premium marki Taranko

Prezentujemy Wam trzecią odsłonę kolekcji PREMIUM marki Taranko, uszytą z delikatnych jedwabiów, które nie pozwolą przejść kobiecie niezauważoną.

Szlachetne tkaniny i zmysłowe kroje to pewność, że nasze sukienki wydobędą to, co w każdej z nich najpiękniejsze. W tym sezonie kobiecość ma fascynować, przyciągać i zdumiewać różnymi swoimi odsłonami – ubieramy w gęsto utkane falbany oraz uwodzimy przezroczystościami. W kolekcji dominuje zmysłowa, intensywna czerwień. Pojawia się również biel i granat.

Stworzenie jednej, doskonałej sukienki z kolekcji PREMIUM, to wiele godzin pracy nad każdym detalem. Każda rzecz z tej kolekcji ma swój unikalny numer i została uszyta z myślą o kobiecie z klasą, łączącą zmysłowość i delikatność z ogromną siłą charakteru.

Zmysłowość w kolekcji PREMIUM ma wiele twarzy, dlatego obok sukienek prezentujemy zjawiskowy garnitur w delikatne prążki, który wspaniale wydłuża nogi i zachwyca urodą detali, takich, jak misterne guziki, czy bogato zdobiona podszewka. Wszystko, co odnajdziecie w kolekcji PREMIUM, to obietnica wyjątkowości oraz przekonanie, że nasze wieloletnie doświadczenie krawieckie gwarantuje Wam najwyższą jakość.

Obok ubrań pojawią się również akcesoria premium, a wśród nich skórzane, bogato zdobione paski i biżuteria z kamieni szlachetnych.

Premiera kolekcji odbędzie się dzisiaj, tj. 13 marca. Kolekcja będzie dostępna w wybranych salonach oraz w sklepie internetowym www.taranko.com

Podziel się wiadomością:

Polecamy również